Погледнете ги нашите

Истакнати производи

product
Altea
Мешавина од билен чај

Билниот напиток е формулиран со внимателно одбрани состојки. Целта на препаратот е да се поддржи организмот на луѓето кои сакаат да ја променат својата лоша навика и да ги заменат алкохолните пијалоци со здрав и природен додаток на исхрана.

4800 MKD   2400 MKD
product
AdipoStop
Билен спреј

Билен спреј за кожа склона на целулит. Не се забележани никакви несакани ефекти на кожата и препаратот е наменет за нега и секојдневна хидратација на телото.

4800 MKD   2400 MKD
product
Apolloss
Мешавина од билен чај

Apolloss. Моќно и инвазивно име, во склад со дејството. Нов хербален препарат за оние кои се борат со постојан внес на јаглехидрати. Природниот состав и екстрактите го забрзуваат процесот на детоксикација на организмот и претворањето на масните наслаги во енергија, која брзо и лесно ја консумирате. Создава услови за едноставно слабеење на секојдневно активните луѓе, на кои им недостига инспирација за намалена исхрана.

4800 MKD   2400 MKD
product
BoneControl
Крем од растителна основа

BoneControl е гел кој содржи состојки наменети за да го поддржат здравјето на зглобовите и коските. Се препорачува за луѓе кои се движат секој ден, се занимаваат со активности или едноставно сакаат да се грижат за здравјето на нивните зглобови.

4800 MKD   2400 MKD
product
Deep Inhale
Мешавина од билен чај

Билен чај како најголема потпора во морето од негативни честички во воздухот, односно последиците од пушењето, кои трајно го оштетуваат здравјето на дишните органи. Има превентивна заштитна функција дури и во случај на неможност да се прекине со консумирање тутунски производи. Исто така, има за цел да се заштити од секојдневна изложеност на вируси. Станува збор за занемарлив препарат кој позитивно влијае на функцијата на белите дробови.

4800 MKD   2400 MKD
product
Dermal
Крем од растителна основа

Хербалниот крем има за цел да обезбеди поддршка во ублажување на предизвиканите симптоми псоријаза. Според досегашните искуства, ја одржува кожата смирена. Наменет е за надворешна употреба и може да се користи за цело тело. Неговиот природен состав има корисен ефект врз негата на кожата.

4800 MKD   2400 MKD
product
Dia Drops
Билни капки

Капките Dia Drops се од целосно природно потекло. Тие се наменети за стабилизирање на содржината на шеќер во крвта и заштита на телото од висока содржина на гликоза. Состојките кои се користат во капките, ја подобруваат функцијата на црниот дроб и панкреасот. Тие можат да се користат без оглед на фазата на дијабетес.

4800 MKD   2400 MKD
product
Dia Tea
Мешавина од билен чај

Билен чај, наменет за зачувување на здравјето на луѓето кои страдаат од симптоми предизвикани од дијабетес. Го стимулира панкреасот да лачи сопствен инсулин, кој истовремено би ги зајакнал црниот дроб и панкреасот. Бесплатно е да се консумира истовремено со дневните препишани лекови. Континуираната и континуирана употреба може да доведе до нормализирање на шеќерот во крвта.

4800 MKD   2400 MKD
product
Fertili Tea
Мешавина од билен чај

Мешавина на чај наменета за поддршка и нормализирање на работата на женскиот репродуктивен систем. Формулиран внимателно за да и го пружи потребното внимание и нежност на жената.

4800 MKD   2400 MKD
product
Go Potent
Мешавина од билен чај

Активно го подобрува потребниот проток на крв за почести и посилни ерекции и го продолжува времетраењето на сексуалниот однос. Работи и на физичка и на психичка основа, односно е хормон на среќата, кој несвесно ја пумпа крвта низ гениталиите и овозможува силна ерекција.

4800 MKD   2400 MKD
product
Go Slim
Мешавина од билен чај

Чај од потполно природно потекло, работи на принципот на отстранување на масните наслаги, со исфрлање на вишокот течности од телото. Неговата цел е да го забрза метаболизмот. На овој начин му помага на телото да изгуби тежина.

4800 MKD   2400 MKD
product
Hemomax
Мешавина од билен чај

Мешавина од чај што ги стимулира симптомите предизвикани од хемороиди. Работи на принцип на отстранување на надворешни и намалување на појавата на внатрешни хемороиди. Погоден е за чистење на цревата и подобрување на варењето. Сојузникот е во зајакнувањето на функцијата на црниот дроб.

4800 MKD   2400 MKD
product
Hemoroclear
Крем од растителна основа

Крем со богат состав кој има за цел да третира делови од телото погодени од хемороиди. Природните состојки на овој производ активно делуваат на смирување на чувството на непријатност. Hemoroclear неагресивно продира во кожата и работи на директно намалување на бактериите, заштитувајќи ја бариерата на кожата.

4800 MKD   2400 MKD
product
HydroMax
Мешавина од билен чај

Производ на база на билки, формулиран да делува на зачувување на нормалната функција на кардиваскуларниот систем. Тој е соодветен сојузник за одржување на здравјето на организмот. Исклучиво составен од природни состојки, овој пијалок досега не предизвикал никакви несакани ефекти кај корисниците.

4800 MKD   2400 MKD
product
Hyper Caps
Билни капсули

Билни капсули. Екстрактот од див лук и витаминот Е се само дел од корисните состојки наменети за подобрување на функцијата на кардиоваскуларниот систем. Не се препорачува за луѓе кои користат антикоагуланси.

4800 MKD   2400 MKD
product
Hyper Drops
Билни капки

Капките Hyper Drops се препорачуваат за луѓе кои избираат природен метод за делување на променлив крвен притисок. Капките може да се користат и за да се спречи понатамошно ширење на причините за срцеви заболувања. Тие се повеќенаменски препарат и олеснување за оние на кои чајот им претставува преголема компликација. Благодарен кардиоваскуларен систем!

4800 MKD   2400 MKD
product
Hyper Tea
Мешавина од билен чај

Билен чај кој ја подобрува работата на срцето е активен сојузник во чистењето и враќањето на еластичноста на крвните садови, односно регулирање на крвниот притисок, без несакани осцилации. Неговиот состав има ефект на намалување на холестеролот. Бесплатна потрошувачка со можна терапија.

4800 MKD   2400 MKD
product
Intimo Tea
Мешавина од билен чај

Билен чај се користи за подобрување на здравјето на репродуктивниот систем кај жените. Може да дејствува за да спречи потенцијално воспаление и менструални грчеви. Позитивно влијае на (во) плодноста.

4800 MKD   2400 MKD
product
Keto Tea
Мешавина од билен чај

Чајот е погоден за одржување на саканата телесна тежина. Вашите навики ги прави примарни и вашите очекувања исполнети. Билниот состав на чајот делува благотворно на организмот и се користи како додаток во исхрана.

4800 MKD   2400 MKD
product
Lossless
Шампон на природна основа

Неагресивен шампон за најосетливиот скалп, кој се карактеризира со влијание на косата од корен до врв. Активните природни состојки, без сулфати и парабени, потенцијално даваат долгорочни резултати за коса за која мислите дека нема спас. Тоа е можност за враќање на истрошените и оштетени врвови.

4800 MKD   2400 MKD
product
Mikoherb
Крем од растителна основа

Природен препарат со ефект на спречување на габични инфекции на ноктите, кои поради ненавремено делување можат да се прошират на остатокот од телото. Неговата цел е целосно губење на сите погодени области со габи и раст на нова, здрава плочка за нокти, по одговорна и континуирана употреба.

4800 MKD   2400 MKD
product
Miko Tea
Билна бања за натопување на стапалата

Билна бања за натопување на стапалата погодени од габични инфекции. Природниот состав делува кога се применува локално за да ги намали видливите знаци на инфекција, како што се спречување на чешање или понатамошно ширење на габата. Наменет за поправка и хидратација на оштетената кожа.

4800 MKD   2400 MKD
product
Nautubone
Крем од растителна основа

Гелот од растително потекло активно го стимулира производството на природен колега, неопходен за реставрација на оштетената 'рскавица и ублажување на ревматските болки. Континуираната употреба има превентивно дејство против повторување на гихт. Тој е повеќенаменски и се нанесува на секое болно место на телото.

4800 MKD   2400 MKD
product
Nefro Aktiv
Мешавина од билен чај

Чајна смеса како учесник во процесот на природна санација на нарушената бубрежна функција. Ги ублажува симптомите на можно воспаление или претходно дијагностицирана бубрежна болест. Ефикасно е за забрзување на природното чистење на бубрежните канали од токсините и можните камења. Превентивно ја одржува нормалната функција на бубрезите.

4800 MKD   2400 MKD
product
O Caps
Билни капсули

Препарат базиран на бета каротин, витамин Ц, цинк и витамин Е, чиј состав е наменет да им пружи поддршка на луѓето кои наидуваат на проблеми со оштетен вид. Со својот природен состав има за цел да го намали притисокот во очите.

4800 MKD   2400 MKD
product
Omni Potent
Мешавина од билен чај

Omni Potent е производ кој се состои од внимателно одбрани билни состојки, формулирани со цел поддршка на машкото здравје. Формулата е внимателно креирана, така што на секој маж ќе му пружи грижа и внимание од природата.

4800 MKD   2400 MKD
product
Parazol
Мешавина од билен чај

Мешавина на чај од природно потекло, маслинка - лист, равнец - билка, анасон - овошје, мајчина душица - билка, нане - лист. Пригответе една шолја чај и уживајте во вкусот. Подготвен да ги поттикне вашите сетила за мирис и да ги открие тајните на етеричните масла, со кои е особено богат листот од ментол. Што може да се каже за мајчината душица, освен дека грее душа и ве остава во добро расположение. Листот на маслинка, крие бројни својства, маслиновата гранка е симбол на мирот, каде што самата состојка ќе ви донесе спокој. Анасонот е многу ароматична, зачинска, медоносна билка. Анасонот има многу пријатен мирис, а оваа состојка носи сладок вкус. Дивото оригано е повеќегодишна билка. Тоа е диво растение од медитеранската клима, со ароматичен мирис и вкус.

4800 MKD   2400 MKD
product
PreNutra
Мешавина од билен чај

Природен диететски производ, дизајниран да го поддржува здравјето на трудниците. Тоа е хербален пијалок без глутен кој може да го користат и доилки. Хербалниот состав на овој пијалок нема никакви несакани ефекти. Ако носите бременост со висок ризик, консултирајте се со вашиот лекар пред да го користите производот. Не се препорачува за бремени жени кои користат разредувачи на крв.

4800 MKD   2400 MKD
product
Pro Caps
Билни капсули

Додаток во исхраната, чии состојки се на природна основа, наменет за нормално функционирање и одржување на машкиот репродуктивен систем. Овие капсули имаат за цел да ја олеснат состојбата на постарите мажи.

4800 MKD   2400 MKD
product
Pro Drops
Билни капки

Pro Drops е хербална мешавина која работи на зајакнување на потенцијата и обновување на крвните садови. Со активирање на сите состојки, делува на спречување на воспаление на простатата. Природните состојки во составот можат да помогнат за подобрување на циркулацијата, нормализирање на процесот на мокрење, зајакнување на имунитетот и либидото.

4800 MKD   2400 MKD
product
Prostamid
Мешавина од билен чај

Билен чај ја намалува можноста за воспаление и понатамошен развој на простатитис. Погоден е за сите возрасти и може да се конзумира без пречки со претходно препорачаните лекарски терапии. Се користи за лекување.

4800 MKD   2400 MKD
product
Quickly Fitness
Билни капсули

Капсули кои имаат за цел да го забрзаат метаболизмот и да создадат чувство на ситост. Континуираната употреба ви овозможува да ги разградите масните наслаги и побрзо да ги консумирате вишокот калории. Погоден е за спортисти како додаток во исхраната.

4800 MKD   2400 MKD
product
Smart Termoska
Smart Termoska

SMART термос шише со модерен дизајн со вграден термометар. Наменет за одржување на температурата на саканиот пијалок.

2000 MKD   1000 MKD
product
TestoY
Билни капсули

Билен состав на капсули на база на Л-карнитин, кои позитивно делуваат на проблемот со еректилната дисфункција. Тие го стимулираат производството на хормони на среќата, што ја зголемува сексуалната желба и овозможува посилна и подолготрајна ерекција. Непосредно пред сексуалниот однос, една капсула делува на подобрување на квалитетот и времетраењето на односот.

4800 MKD   2400 MKD
product
TestoY Gel
Гел од растителна основа

Билен состав на база на Л-карнитин, во ново пакување! Гел формулацијата е олеснување само за надворешна употреба. Состојките на природна база се наменети за зајакнување на самодовербата и енергијата кај мажите на зрела возраст. Не предизвикува иритација на кожата и не се користи како замена за лубрикант.

4800 MKD   2400 MKD
product
U Caps
Билни капсули

Капсули на природна база формулирани со цел позитивно да делуваат на аудитивниот систем. Содржат комбинација од хранливи материи, витамини и антиоксиданси кои се познати по нивните благотворни ефекти.

4800 MKD   2400 MKD
product
Varcolex
Крем од растителна основа

Varcolex е неизоставен производ за вниманието кое му го даваме на нешто тело и зачувување на состојбата на вените. Секојдневниот начин на живот придонесува до промена на состојбата во нашето тело и на кожата. Природната формулација на Varcolex служи за надминување на промените кои негативно влијаат на нашето лично задоволство и ни го отежнуваат секојдневието.

4800 MKD   2400 MKD
product
Varcosin
Крем од растителна основа

Неизбежен хербален препарат кој постепено делува на проблеми со проширени вени или пукнати капилари, без разлика дали се хронични, генетски или проблем предизвикан од нешто друго. Ја подобрува непречената циркулација на крвта со препорачаниот внатрешен третман за чистење на затнатите крвни садови на нозете.

4800 MKD   2400 MKD
product
Wrinkless
Серум од растителна основа

Овој богат состав на серум за лице обезбедува хидратација на позрел тип на кожа, кој се соочува со појава на брчки. Погоден е за зајакнување на еластичноста на кожата бидејќи продира во длабоките слоеви и ја отстранува влагата. Се нанесува на чисто лице и врат, пред хидратантна крема. Многу лесната текстура се прилепува на кожата и ја прави посвежа.

4800 MKD   2400 MKD
product
ZF Imuno32
Билни капсули

Додаток во исхраната наменет за луѓе кои сакаат да го заштитат својот имунолошки систем. Овие капсули ги содржат потребните витамини и минерали кои се погодни за напорен начин на живот и секојдневен стрес. Тие не можат да се користат како замена за секојдневна исхрана и здрав начин на живот.

4800 MKD   2400 MKD