Keto Tea

Детални врска производот

product
Keto Tea
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Чајот е погоден за одржување на саканата телесна тежина. Вашите навики ги прави примарни и вашите очекувања исполнети. Билниот состав на чајот делува благотворно на организмот и се користи како додаток во исхрана.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Keto Tea

Чајот содржи активни билни состојки, а начинот на пакување го прави чајот практичен за употреба било каде.
info
Производот е на природна база и не се употребува за секојдневна исхрана.
info
product
info
Чајот не се препорачува за деца, трудници, доилки и лица со хронични болести.
info
Состојките се внимателно одбрани, а природниот состав на чајот ви ја враќа самодовербата.

Како се употребува Keto Tea?Како се употребува Keto Tea?

  • Една лажичка чај се прелица со 2 дл зовриена вода, оставете да одстои седум минути во поклопен сад, добро промешајте и процедете пред употреба.Една лажичка чај се прелица со 2 дл зовриена вода, оставете да одстои седум минути во поклопен сад, добро промешајте и процедете пред употреба.

Состав:

  • Ким, горчлив дрен, анасон, камилица, зелен чај.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.