Varcolex

Детални врска производот

product
Varcolex
Крем од растителна основа
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Varcolex je proizvod koji je neizostavan u pažnji koju pružamo našem tijelu i očuvanju stanja vena. Svakodnevni ritam života dovodi do promjene stanja u našem tijelu i na koži. Prirodna formulacija Varcolexa služi za što jednostavnije prevazilaženje promjena koje negativno djeluju na naše zadovoljstvo sobom i otežavaju nam svakodnevnicu.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Varcolex

Составот на производот е комбинација од внимателно одбрани состојки кои длабински делуваат на негата на телото.
info
Varcolex е иновативен производ кој ги обединува благотворните ефекти на различните билни состојки.
info
product
info
Служи за зачувување на здравјето на вените, кожата и ја подржува нивната нормална функција.
info
Благодарение на составот на природните состојки, Varcolex е природен избор, кој секогаш го бирате за вистинска нега.

Како се употребува Varcolex?

  • Нанесете неколку пати на ден, со нежни движења на посакуваното месо, по потреба.

Состав:

  • Екстракт од ајдучка трева (Achillea millefolium extract), масло од римска камилица (Anthemis nobilis oil) и масло од лаванда ( Lavandula angustifolia oil), екстракт од див костен (aesculus hippocastanum), масло од чемпрес (Cupressus sempervirens oil) и масло од рузмарин (Rosmarinus officinalis oil), масло од сладок портокал (Citrus sinensis oil), карбомер, пропилен гликол, натриум хидроксид, глицерин, вода, токоферол (vitamin E).

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.