HydroMax

Детални врска производот

product
HydroMax
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Производ на база на билки, формулиран да делува на зачувување на нормалната функција на кардиваскуларниот систем. Тој е соодветен сојузник за одржување на здравјето на организмот. Исклучиво составен од природни состојки, овој пијалок досега не предизвикал никакви несакани ефекти кај корисниците.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за HydroMax

Намената на овој производ е да го зајакне вашиот организам.
info
Овој чај е комбиниран од внимателно одбрани билки, погоден за нега на здравјето на крвните садови.
info
product
info
Комбинацијата на билниот состав на чајот, може да Ви даде чувство на општо задоволство на Вашиот организам.
info
За да можете максимално да го искористите овој производ, потребно е да ги намалите вашите лоши навики за Hydromax чајот да има уште подобар ефект на Вашиот организам.

Како се употребува HydroMax чајот?

  • Две кафени лажички прелијте ги со 2 дл ладна вода, варете додека не зоврие, а потоа оставете го поклопен чајот 15-30 мин повремено мешајќи, па се процедува. Пијте 2 дл незасладен чај три пати во текот на денот по оброк.

Состав:

  • Лист и цвет од глог (Crataegus oxycantha), корен од валеријана (Valeriana officinalis), лист од бреза (Betula specia), плод од шипка (Rosa canina), ајдучка трева (Achillea millefolium), лист од бела имела (Viscum album).

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.