Deep Inhale

Детални врска производот

product
Deep Inhale
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билен чај како најголема потпора во морето од негативни честички во воздухот, односно последиците од пушењето, кои трајно го оштетуваат здравјето на дишните органи. Има превентивна заштитна функција дури и во случај на неможност да се прекине со консумирање тутунски производи. Исто така, има за цел да се заштити од секојдневна изложеност на вируси. Станува збор за занемарлив препарат кој позитивно влијае на функцијата на белите дробови.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Deep Inhale

Неутрализира: Ја потиснува виталната активност на штетните микроорганизми (вируси, бактерии и габи).
info
Олеснува: Ги ублажува последиците од хроничните респираторни заболувања. Ја елиминира кашлицата, ја отстранува слузта и го намалува едемот на мукозата.
info
product
info
Заштитува: Го намалува ризикот од инфекција за време на сезонски епидемии. Ја намалува чувствителноста на различни алергени.
info
За пушачи. И поранешни и пасивни. Исчистете го респираторниот тракт од чад од тутун, смолести наслаги и смог.

Подготовката на чајот Deep Inhale е многу едноставна:

  • Направете литар чај DeepInhale
  • Пијте DeepInhale секој ден
  • Пијте DeepInhale 30 дена без престан
  • Во случај на чести настинки, хронични заболувања на респираторниот систем и зависност од никотин, повторете го третманот по пауза од 14 дена.

Природен производ за одржување на здравјето на респираторниот систем:

  • Го разредува слузот: и го олеснува исфрлањето.
  • Ја зголемува вентилацијата на белите дробови: и ја подобрува функцијата на белите дробови.
  • Ги намалува токсичните ефекти: штетни материи и никотин
  • Ја намалува инциденцата на респираторни заболувања: вклучително и пневмонија.
  • Стимулира природна регенерација: и обновување на клетките

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.