Go Potent

Детални врска производот

product
Go Potent
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Активно го подобрува потребниот проток на крв за почести и посилни ерекции и го продолжува времетраењето на сексуалниот однос. Работи и на физичка и на психичка основа, односно е хормон на среќата, кој несвесно ја пумпа крвта низ гениталиите и овозможува силна ерекција.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Go Potent

Лошата ерекција или нејзиното целосно отсуство на ерекција предизвикува разочарување . Пенисот цврст како карпа гарантира висококвалитетен секс!
info
Слаба сексуална активност. Мажите со опуштен пенис воопшто немаат сексуален живот.
info
product
info
Неуспеси во кревет. Лошата ерекција води до чести неуспеси во креветот и предвремена ејакулација.
info
Недостаток на самодоверба. Проблемите со машката енергија се причина за неизвесност за сопствената мажественост и сексуалност.

Први резултати по седум дена употреба!

  • Недела 1 до 2: ерекцијата е посилна и подолга. Се зголемува чувствителноста на глансот на пенисот. Сексуалната привлечност се зголемува.
  • Недела 2 до 3: Времетраењето на сексуалниот однос се зголемува за 70%. Ејакулацијата е поинтензивна и пообилна!
  • 4 и повеќе недели: Симптомите на еректилна дисфункција и простатитис постепено исчезнуваат. Квалитетот на сексот се подобрува. Оргазмите стануваат посилни и траат неколку минути!

Чајот GoPotent претставува:

  • Зголемено либидо!
  • Превенција на машки генитални заболувања.
  • Стабилна и посилна ерекција во секое време од денот или ноќта.
  • Посилни и подолги оргазми.
  • 3 пати подобра издржливост во кревет (сексот ќе трае 4-5 часа!)

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.