Детални врска производот

ZF Imuno32

product
ZF Imuno32
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Додаток во исхраната наменет за луѓе кои сакаат да го заштитат својот имунолошки систем. Овие капсули ги содржат потребните витамини и минерали кои се погодни за напорен начин на живот и секојдневен стрес. Тие не можат да се користат како замена за секојдневна исхрана и здрав начин на живот.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за ZF Imuno32

Состојките на овој производ имаат за цел да го зајакнат телото и да ја одржуваат нормалната имунолошка функција.
info
Природниот состав на капсулите ZF Imuno32 досега не предизвика никакви несакани реакции.
info
product
info
Во ситуации кога имунитетот ви е ослабен и сте заразени со вируси, многу е важно на вашето тело да му ги дадете потребните состојки кои ќе му помогнат.
info
Не се препорачува за употреба од бремени жени, деца и лица со некои хронични заболувања.

Начин на употреба:

  • Препорачаната дневна доза е една капсула дневно.
  • Производот не е соодветен како единствен извор на храна и не е замена за урамнотежена и секојдневна исхрана.
  • Не се препорачува за бремени жени, доилки и луѓе кои се преосетливи на некоја од состојките на производот.

Билен состав на овој препарат

  • Цинк - неопходен за раст и развој на нови клетки во телото.
  • Витамин Д3 - помага во активирање на заштитните фактори во телото.
  • Витамин Ц - високо концентриран во леукоцитите и брзо се консумира кога ќе се појави инфекција.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.