AdipoStop

Детални врска производот

product
AdipoStop
Билен спреј
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билен спреј за кожа склона на целулит. Не се забележани никакви несакани ефекти на кожата и препаратот е наменет за нега и секојдневна хидратација на телото.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за AdipoStop

Одличен избор е за сите оние кои не се љубители на капсули, сирупи и чаеви, бидејќи се создава во форма на спреј;
info
Брзо се апсорбира, не остава лепливи траги на кожата;
info
product
info
Безбедно е за употреба поради внимателно избраните состојки на природна основа;
info
Поради својата намена, одлично оди со редовно вежбање и секојдневни активности.
Како се користи AdipoStop спрејот?
 • Овој спреј треба да се користи еднаш дневно. Нанесете мала количина на претходно исчистени и суви области на кожата што сакате да ги третирате.
Состав на спрејот AdipoStop:
 • Вода;
 • Глицерин;
 • Екстракт од ананас;
 • Екстракт од лист од гинко билоба;
 • Екстракт од готу кола (centella asiatica);
 • Екстракт од корен од бодликава свиња (ruscus aculeatus);
 • Екстракт од бибер (capsicum annuum);
 • Екстракт од алги (euglena gracilis);
 • Екстракт од морски афион (glaucium flavum);
 • Кофеин;
 • Сорбинска киселина;
 • Бензил алкохол;
 • Салицилна киселина.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.