Hyper Caps

Детални врска производот

product
Hyper Caps
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билни капсули. Екстрактот од див лук и витаминот Е се само дел од корисните состојки наменети за подобрување на функцијата на кардиоваскуларниот систем. Не се препорачува за луѓе кои користат антикоагуланси.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Hyper Caps

Наменет за сеопфатна поддршка на правилното функционирање на кардиоваскуларниот систем.
info
Има минимална веројатност за несакани последици.
info
product
info
Како и многу од нашите производи, Hyper Caps има состојки на природна база.
info
Некои од нашите задоволни корисници тврдат дека забележале балансирање на нивниот крвен притисок.

Начин на употреба:

  • Користете по една капсула три пати на ден за еден месец
  • Доколку е потребно, повторете го третманот по 14 дена

Состојките на овој препарат се наменети за зачувување на кардиоваскуларното здравје:

  • Екстракт од див лук - познат уште од античко време како фактор кој влијае на крвниот притисок
  • Магнезиум оксид - делува на подобрување на чувството на смиреност
  • Витамин Е - еден од главните антиоксиданси во телото
  • Гранулак - според истражувањата делува на намалување на појавата на згрутчување на крвта

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.