Apolloss

Детални врска производот

product
Apolloss
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Apolloss. Моќно и инвазивно име, во склад со дејството. Нов хербален препарат за оние кои се борат со постојан внес на јаглехидрати. Природниот состав и екстрактите го забрзуваат процесот на детоксикација на организмот и претворањето на масните наслаги во енергија, која брзо и лесно ја консумирате. Создава услови за едноставно слабеење на секојдневно активните луѓе, на кои им недостига инспирација за намалена исхрана.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Apolloss

Сеопфатно подобрување на здравјето: Апсорбира масти и ги претвора во енергија.
info
Го зголемува производството на лептин: („хормон на ситост“) и го намалува апетитот.
info
product
info
Производи допамин: хормонот на среќата.
info
Ги отстранува токсините од телото и го отстранува вишокот течност од телото.

Подготовката на чајот Apolloss е многу едноставна:

  • Додадете две лажички во 2 dl ладна вода
  • Чајната вода треба да се зоврие до вриење и да се остави да се излади во покриен тенџере (15 до 30 минути).
  • Повремено мешајте и процедете пред да го консумирате
  • Пијте по една шолја пред секој оброк и по една шолја пред секој тренинг.
  • Препорачано времетраење на третманот - 1 месец

Висококвалитетен состав благодарение на кој брзо и безбедно ќе ослабете!

  • Зелен чај: Ги исфрла токсините, го намалува производството на поткожното масно ткиво, го забавува стареењето.
  • Шизандра: Ги согорува старите масни клетки и спречува зголемување на телесната тежина.
  • Коприва: Го зголемува производството на лептин - „хормон на ситост“, го намалува апетитот, го потиснува гладот.
  • Нане: Го намалува нивото на гликоза и холестерол.
  • Маслиново: Го забрзува метаболизмот, не дозволува вишокот калории да останат во вашето тело.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.