Hyper Drops

Детални врска производот

product
Hyper Drops
Билни капки
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Капките Hyper Drops се препорачуваат за луѓе кои избираат природен метод за делување на променлив крвен притисок. Капките може да се користат и за да се спречи понатамошно ширење на причините за срцеви заболувања. Тие се повеќенаменски препарат и олеснување за оние на кои чајот им претставува преголема компликација. Благодарен кардиоваскуларен систем!

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Hyper Drops

Сеопфатно подобрување на здравјето: Елиминација на ангина пекторис, аритмија, невроза, подобрување на меморијата, обновување на способноста за говор и движење по мозочен удар.
info
Не предизвикува нагли скокови и падови на притисок: Го регулира правилното функционирање на срцето.
info
product
info
Брза помош: Веќе во првите 6 часа по земањето притисокот ќе биде во процес на нормализирање!
info
Ефективен резултат без несакани ефекти: Живите растителни клетки целосно се согласуваат со клетките на човечкото тело.

Како да се користи:

  • Само ставете до 20 капки во чаша вода и пијте 3 пати на ден половина час пред оброците најмалку два месеци.

Hyper Drops помага да се елиминираат 5 основни причини за хипертензија:

  • Преоптоварување на нервниот систем (стрес, несоница, итн.): Hyper Drops ја ублажува анксиозноста бидејќи содржи корен од валеријана и црв.
  • Токсини во крвните садови: Hyper Drops ја подобрува работата на срцето, ги чисти крвните садови од насобраниот отпад благодарение на биофлавоноидите добиени од зеленото кафе и глог.
  • Проширени вени и тромбоза: Hyper Drops ја подобрува венската циркулација, ги разградува згрутчувањата и ги зајакнува ѕидовите на крвните садови бидејќи содржи концентрирани ливчиња од цвет познат како хмељ (Humulus lupulus).
  • Зголемен шеќер во крвта: Hyper Drops го намалува шеќерот во крвта, го спречува дијабетесот благодарение на екстрактите од оригано и конска опашка.
  • Прекумерна тежина: Hyper Drops промовира губење на тежината, го зајакнува метаболизмот и функцијата на бубрезите благодарение на екстрактот од маточина.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.