Miko Tea

Детални врска производот

product
Miko Tea
Билна бања за натопување на стапалата
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билна бања за натопување на стапалата погодени од габични инфекции. Природниот состав делува кога се применува локално за да ги намали видливите знаци на инфекција, како што се спречување на чешање или понатамошно ширење на габата. Наменет за поправка и хидратација на оштетената кожа.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Miko Tea

Лаванда: Го потиснува развојот на габите и го ублажува чешањето
info
Корен од Тасев биле: Ги лекува клетките од габична инфекција, го спречува развојот на нови габични колонии
info
product
info
Лист од орев: Ја лекува оштетената кожа, ја омекнува и регенерира кожата
info
Екстракт од растително млеко од змија: природен антисептик. Има антимикробно дејство

Има 99,9% шанси вашето тело да е заразено со габата

  • имате бела плоча на слузницата
  • ви пречи да чешате меѓу прстите на рацете и нозете
  • ноктите ја промениле бојата и се деформирани, паѓаат
  • имате чешање во пределот на гениталиите

Само 3 дена за да се ослободите од симптомите

  • Ги убива спорите на габите, го спречува нивното размножување
  • Ја намалува чувствителноста на габите
  • Убива околу 32.000 видови габични инфективни агенси
  • Спречува инфицирање на други луѓе
  • Ја забрзува регенерацијата на кожата и ја подобрува бактериската флора

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.