Hemomax

Детални врска производот

product
Hemomax
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Мешавина од чај што ги стимулира симптомите предизвикани од хемороиди. Работи на принцип на отстранување на надворешни и намалување на појавата на внатрешни хемороиди. Погоден е за чистење на цревата и подобрување на варењето. Сојузникот е во зајакнувањето на функцијата на црниот дроб.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Hemomax

Елиминација на болка, металоиди, гадење, подригнување, повраќање.
info
Нормализација на микрофлората, отстранување на патогени микроорганизми
info
product
info
Тие помагаат да се ослободите од гастритис и чиреви
info
Тие ја убиваат бактеријата Helicobacter Pylori и ја нормализираат микрофлората

Подготовката на чајот Hemomax е многу едноставна:

  • Ставете една лажица во 200 мл зовриена вода
  • Покријте и оставете да отстои 5-10 минути
  • Повремено мешајте и процедете пред да го консумирате
  • Пијте Хемомакс 3-4 пати на ден

Хербален препарат за превенција и третман на болести на дигестивниот тракт:

  • Ја ублажува болката и воспалението
  • Ја подобрува микрофлората
  • Елиминира металоиди, гадење и повраќање

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.