Omni Potent

Детални врска производот

product
Omni Potent
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Omni Potent е производ кој се состои од внимателно одбрани билни состојки, формулирани со цел поддршка на машкото здравје. Формулата е внимателно креирана, така што на секој маж ќе му пружи грижа и внимание од природата.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Omni Potent

Omni Potent содржи внимателно одбрани состојки кои работат во корист на мажите.
info
Производот е наменет за мажи кои уживаат во здрави интимни односи.
info
product
info
Без оглед на животниот стил, стресни ситуации, овој чај го надополнува Вашата секојдневна рутина.
info
Составне од внимателно одбрани билни состојки, Omni Potent има единствена комбинација на вкусови и ароматични билни екстракти.

Како се употребува Omni Potent?

  • Една голема лажица прелијте ја со 3 дл врела вода и додадете прстофат бибер и цимет, оставете да одстои 15 мин во поклопен сад со повремено мешање, потоа процедете. Се пие во текот на денот по 1 дл дневно пред оброк.

Состав:

  • Чубрица (Satureiae montanae herba), лимонова трева (Melissa folium), рузмарин (Rosmarini folium) ,коприва (Urtica dioica), босилек (Basilici herba).

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.