TestoY

Детални врска производот

product
TestoY
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билен состав на капсули на база на Л-карнитин, кои позитивно делуваат на проблемот со еректилната дисфункција. Тие го стимулираат производството на хормони на среќата, што ја зголемува сексуалната желба и овозможува посилна и подолготрајна ерекција. Непосредно пред сексуалниот однос, една капсула делува на подобрување на квалитетот и времетраењето на односот.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за TestoY

Лошата ерекција или нејзиното целосно отсуство на ерекција предизвикува разочарување . Пенисот цврст како карпа гарантира висококвалитетен секс!
info
Слаба сексуална активност. Мажите со опуштен пенис воопшто немаат сексуален живот.
info
product
info
Неуспеси во кревет. Лошата ерекција води до чести неуспеси во креветот и предвремена ејакулација.
info
Недостаток на самодоверба. Проблемите со машката енергија се причина за неизвесност за сопствената мажественост и сексуалност.

Следниве се едноставни упатства:

  • Редовно пијте TestoY. За да добиете цврст ефект и да ги решите сите проблеми со потенцијата, пијте 2 капсули TestoY два пати на ден пред јадење.
  • Минималното времетраење на третманот е две недели. Понатаму, за да се спречат проблеми со ерекцијата и да се излечи, препорачуваме повторување на третманот со TestoY на секои 4-6 месеци.
  • Заборавете на проблемите со потенцијата! Резултатот од користењето на TestoY - цврста, долготрајна ерекција, без неуспеси во кревет, брза подготвеност за повторно сексуален однос.

Како TestoY ја подобрува потенцијата?

  • 1. Ги проширува крвните садови
  • 2. Го подобрува протокот на крв во пенисот
  • 3. Го зголемува нивото на тестостерон во крвта

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.