TestoY Gel

Детални врска производот

product
TestoY Gel
Гел од растителна основа
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билен состав на база на Л-карнитин, во ново пакување! Гел формулацијата е олеснување само за надворешна употреба. Состојките на природна база се наменети за зајакнување на самодовербата и енергијата кај мажите на зрела возраст. Не предизвикува иритација на кожата и не се користи како замена за лубрикант.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за TestoY Gel

Некои од нашите корисници забележале подобрување на издржливоста по редовна употреба на гелот.
info
Се нанесува пред сексуален однос, најмалку половина час пред.
info
product
info
TestoY не е лек за еректилна дисфункција и има индивидуални ефекти.
info
Природниот состав има корисен ефект врз чувствителната област на машкиот приватен дел.

Начин на примена:

  • Земете мала количина од производот од цевката и задолжително затворете го капачето за да ги зачувате активните состојки;
  • Нежно намачкајте ја кремата на интимната зона. На кремот ќе му требаат неколку минути да се впие и да почне да делува.
  • Кремот мора да се нанесе непосредно пред сексуалниот однос, околу половина час пред, за да се ослободат својствата на состојките.

Состав:

  • еластин;
  • гуарана;
  • магнезиум.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.