Altea

Детални врска производот

product
Altea
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Билниот напиток е формулиран со внимателно одбрани состојки. Целта на препаратот е да се поддржи организмот на луѓето кои сакаат да ја променат својата лоша навика и да ги заменат алкохолните пијалоци со здрав и природен додаток на исхрана.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Altea

Altea чајот е избалансиран напиток на база на билки, наменет за сите личности кои сакаат да имаат здрав начин на живот.
info
Состојките се од селективно одбрани билки, кои се познати по своите традиционални благотворни својства.
info
product
info
Билките се внимателно одбрани за да се добие единствена мешавина, а целосниот ефект на чајот допринесува чувство на благосостојба.
info
Додека го конзумирате овој чај морате да почнете да ги менувате вашите лоши навики, за Altea чајот да почне да делува на Вашиот организам.

Како се употребува Altea чајот?

  • Една лажичка чај да се прелие со 200 мл топла вода. Поклопете го чајот 30 минути. Потоа да се процеди и да се пие три пати дневно чајот, половина час пред оброк.

Состав:

  • Ајдучка трева (Millefolli herba), мајчина душица (Serpylli herba), кантарион (Hyperici herba) рузмарин (Cydonia oblonga), тимијан (Thymus vulgaris), лековита ангелика (Angelica archangelica)

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.