Pro Caps

Детални врска производот

product
Pro Caps
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Додаток во исхраната, чии состојки се на природна основа, наменет за нормално функционирање и одржување на машкиот репродуктивен систем. Овие капсули имаат за цел да ја олеснат состојбата на постарите мажи.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Pro Caps

Благодарение на комбинацијата на природни состојки, Pro Caps е наменет за поддршка на правилната функција на уринарниот систем.
info
Pro Caps ја содржи најдобрата комбинација на состојки за позитивен ефект.
info
product
info
Нашите задоволни корисници сведочат дека забележале намалување на воспалението и болки во пределот на препоните.
info
Причините за потешкотиите со уринарниот систем можат да бидат од различна природа и да влијаат на целокупното здравје на организмот. Направете го следниот чекор за да ги спречите.

Начин на употреба:

 • Се препорачува една капсула дневно помеѓу оброците.
 • Луѓето кои се алергични на која било состојка на производот не треба да го користат овој препарат.
 • Не треба да се надминуваат препорачаните дневни дози.

Состојки на производот Pro Caps:

 • Желатин;
 • Малтодекстрин;
 • Силикон диоксид;
 • Титаниум диоксид;
 • Жолт железен оксид;
 • Цинк (во форма на цинк оксид - 15 mg);
 • Витамин Е (ДЛ-алфа-токоферил ацетат - 10 мг ТЕ);
 • Сув екстракт од семки од тиква (Cucurbita moschata) 10:1 (60 mg).

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.