Fertili Tea

Детални врска производот

product
Fertili Tea
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Мешавина на чај наменета за поддршка и нормализирање на работата на женскиот репродуктивен систем. Формулиран внимателно за да и го пружи потребното внимание и нежност на жената.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Fertili Tea

Состојките на овој чај се внимателно одбрани со билки кои имаат традиционална репутација во благотворното дејство што го имаат врз женскиот репродуктивен систем.
info
Наменет е за припадничките на женскиот пол, да би биле задоволни со своите здрави избори.
info
product
info
Fertili Tea може позитивно да делува и на Вашата самодоверба, организам и метаболизам.
info
Овој производ не содржи штетни хемикалии, бои, конзерванси или вештачки адитиви.

Како се употребува Fertili Tea?

  • Една супена лажичка чај се прелица со 1 литар вода, се поклопува, по 15-20 минути процедете го чајот и испијте го.

Состав:

  • Камилица, коприва, мајчина душица, ајдучка трева, вркута, невен

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.