Quickly Fitness

Детални врска производот

product
Quickly Fitness
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Капсули кои имаат за цел да го забрзаат метаболизмот и да создадат чувство на ситост. Континуираната употреба ви овозможува да ги разградите масните наслаги и побрзо да ги консумирате вишокот калории. Погоден е за спортисти како додаток во исхраната.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Quickly Fitness

Ден 1: Ќе забележите дека наутро се будите одморени и свежи.
info
Ден 10: Расположени сте, ослабевте малку, носите облека која е 1 парче помала.
info
product
info
Ден 21: Вашето тело е подмладено, вашата телесна тежина е намалена, вишокот килограми исчезнаа.
info
Ден 28: Сте изгубиле многу килограми, облечете неколку бројки помали, секси облека, сите се луди по вас!

Како се користи Quickly Fitness?

  • Пијте брзо Фитнес секој ден.
  • 1 капсула 60 минути после јадење.
  • Препорачаното времетраење на третманот е 30 дена

Зошто Quick Fitness е толку ефикасен?

  • КОЕНЗИМ Q10: Разградува поткожно масно ткиво, ги отстранува токсините штетни за телото и нечистотијата. Ги стимулира клетките и го спречува нивното предвремено стареење.
  • Л-КАРНИТИН: Го забрзува метаболизмот и на тој начин ја зголемува потрошувачката на калории за да ги претвори во енергија.
  • ВИТАМИН Е: Го намалува нивото на гликоза и холестерол во крвта што го намалува апетитот и доведува до брзо губење на тежината.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.