Go Slim

Детални врска производот

product
Go Slim
Мешавина од билен чај
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Чај од потполно природно потекло, работи на принципот на отстранување на масните наслаги, со исфрлање на вишокот течности од телото. Неговата цел е да го забрза метаболизмот. На овој начин му помага на телото да изгуби тежина.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Go Slim

Ден 1: Ќе забележите дека наутро се будите одморени и свежи.
info
Ден 10: Расположени сте, ослабевте малку, носите облека која е 1 парче помала.
info
product
info
Ден 21: Вашето тело е подмладено, вашата телесна тежина е намалена, вишокот килограми исчезнаа.
info
Ден 28: Сте изгубиле многу килограми, облечете неколку бројки помали, секси облека, сите се луди по вас!

Како функционира GoSlim:

  • Пијте чај два или повеќе пати на ден.
  • Најдобри резултати се постигнуваат кога чајот се пие наутро, попладне и навечер пред спиење.
  • Препорачаниот третман се одредува според вашата целна тежина. Подготовката на организмот трае еден месец.

Висококвалитетен состав благодарение на кој брзо и безбедно ќе ослабете!

  • Ким: Учествува во синтезата на хемоглобинот и го активира генот SIRT познат и како слаб ген.
  • Buckthorn: Го намалува нивото на холестерол во крвта. Го подобрува метаболизмот на вода и сол, што го намалува отокот и помага да се намали волуменот на телото.
  • Резене: Состојбата на кетоза ве прави уморни и отсутни.
  • Боровинката: дава енергија и помага во одржување на концентрацијата и промовира губење на тежината без губење на мускулната маса.
  • Цвет од камилица: Го зголемува производството на хормони одговорни за метаболизмот на јаглени хидрати, а со тоа го забрзува метаболизмот. Покрај тоа, ја намалува нервозата, анксиозноста и го подобрува квалитетот на сонот.
  • Смрека: Ги зајакнува зглобовите. Важен електролит е одговорен за функциите на сите клетки и ткива во телото.
  • Сена: Ги опушта мускулите после тренинг, ја ублажува болката во зглобовите и спречува грчеви во мускулите.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.