Pro Drops

Детални врска производот

product
Pro Drops
Билни капки
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Pro Drops е хербална мешавина која работи на зајакнување на потенцијата и обновување на крвните садови. Со активирање на сите состојки, делува на спречување на воспаление на простатата. Природните состојки во составот можат да помогнат за подобрување на циркулацијата, нормализирање на процесот на мокрење, зајакнување на имунитетот и либидото.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за Pro Drops

Капки наменети за мажи од сите возрасти. Многу практични и конкретни чекори за смирување на простатата.
info
Се бори против болки, воспаленија и нарушена функција на простатата.
info
product
info
Тие активно работат на редовно и целосно празнење на мочниот меур, без напор и непријатност.
info
Погоден за подобра циркулација на крвта, зајакнување на сексуалната способност.

Капки - лесен и корисен третман за вашето тело!

  • Третманот со продропс помага да се врати целосната функција на телото и си направивте услуга, со долготраен ефект!
  • Непријатноста, чувството на печење и уринарните нарушувања можат да станат минато доколку стекнете навика секојдневно да ги нанесувате овие капки.
  • Се препорачува 10-15 капки на 200 ml вода, со два оброка дневно. За да го подготвите мочниот меур за невознемирена ноќ, добро би било втората доза да ја испиете до 19 часот.

Состав кој ја подобрува функцијата на простатата

  • Дали знаете за врба и врба? Тие се одговорни за подобар проток на крв во пределот на гениталиите. Таму веќе го направивте првиот чекор. Копривите, мечкиното грозје и дивата свиња се едни од најдобрите пријатели на уринарниот тракт на секој маж. Составот на растенијата заслужува доверба!

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.