Hidhini një sy tonën

Produkte të veçuara

product
AdipoStop
Sprej bimor

Spërkatje bimore për lëkurën e prirur ndaj shfaqjes së celulitit. Nuk janë raportuar efekte anësore në lëkurë dhe përgatitja ka për qëllim kujdesin dhe hidratimin e përditshëm të trupit.

9600 ALL   4800 ALL
product
Aloe Vera Premium
Kapsula bimore

Aloe Vera Premium është një përgatitje e krijuar në formën e kapsulave, dhe synon të mbështesë trupin tuaj në rezistencën ndaj lodhjes, ngarkesës mendore, metabolizmit të dëmtuar dhe imunitetit.

9600 ALL   4800 ALL
product
Altea
Përzierje çaji bimor

Pije bimore e formuluar me përbërës të përzgjedhur me kujdes. Qëllimi i përgatitjes është të mbështesë trupin për njerëzit që duan të ndryshojnë zakonin e tyre të keq dhe të zëvendësojnë pijet alkoolike me një shtesë ushqimore të shëndetshme natyrale.

9600 ALL   4800 ALL
product
Apolloss
Përzierje çaji bimor

Apolloss është një preparat i ri me bazë bimore për ata që luftojnë me marrjen e vazhdueshme të karbohidrateve. Përbërja natyrale dhe ekstraktet bimore synojnë të përshpejtojnë procesin e detoksifikimit të trupit. Përbërësit me bazë natyrale të çajit Apolloss janë të përshtatshëm për njerëzit që janë aktivë në baza ditore dhe nuk kanë frymëzim për një dietë të reduktuar.

9600 ALL   4800 ALL
product
Beauty Derm
Krem me bazë bimore

Krem i krijuar për të luftuar rrudhat dhe shenjat e dukshme të plakjes. Lëkura është gjithashtu e hidratuar, që është hapi i parë dhe themelor për kujdesin e fytyrës, e ekspozuar ndaj grimcave më të dëmshme nga mjedisi. Pasojat e shumë viteve të aplikimit të grimit kërkojnë hapa afatgjatë për të rivendosur tonin e dëmtuar të lëkurës së fytyrës. Përbërja e pastër bimore është një fillim i mirë.

9600 ALL   4800 ALL
product
BoneControl
Krem me bazë bimore

BoneControl është një xhel që përmban përbërës të krijuar për të mbështetur shëndetin e kyçeve dhe kockave. Rekomandohet për njerëzit që lëvizin çdo ditë, merren me aktivitete ose thjesht duan të kujdesen për shëndetin e kyçeve të tyre.

9600 ALL   4800 ALL
product
Dermal
Krem me bazë bimore

Kremi bimor synon të lehtësojë simptomat e shkaktuara nga psoriasis. Sipas përvojave të mëparshme, e mban lëkurën të qetë. Është menduar për aplikim të jashtëm për të gjithë trupin.

9600 ALL   4800 ALL
product
Dia Drops
Pika bimore

Pikat Dia Drops janë me origjinë krejtësisht natyrale. Ato synojnë të stabilizojnë përmbajtjen e sheqerit në gjak dhe të mbrojnë trupin nga përmbajtja e lartë e glukozës. Përbërësit e përdorur në pika, përmirësojnë funksionin e mëlçisë dhe pankreasit. Ato mund të përdoren pavarësisht nga stadi i diabetit.

9600 ALL   4800 ALL
product
Dia Tea
Përzierje çaji bimor

Çaj bimor, i destinuar për të ruajtur shëndetin e njerëzve që vuajnë nga simptomat e shkaktuara nga diabeti. Ai stimulon pankreasin të sekretojë insulinën e vet, e cila do të forconte mëlçinë dhe pankreasin në të njëjtën kohë. Konsumohet në të njëjtën kohë me medikamentet e përshkruara ditore. Përdorimi i vazhdueshëm dhe i vazhdueshëm mund të çojë në normalizimin e sheqerit në gjak.

9600 ALL   4800 ALL
product
Go Potent
Përzierje çaji bimor

Ai përmirëson në mënyrë aktive qarkullimin e nevojshem të gjakut për ereksione më të shpeshta dhe më të forta dhe zgjat kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Ai funksionon si në bazë fizike ashtu edhe në atë mendore, domethënë është një hormon lumturie, i cili në mënyrë të pandërgjegjshme pompon gjakun nëpër organet gjenitale dhe lejon një ereksion të fortë.

9600 ALL   4800 ALL
product
Go Slim
Përzierje çaji bimor

Çaji me origjinë krejtësisht natyrale, funksionon në parimin e largimit të depozitave dhjamore, duke nxjerrë jashtë trupit lëngun e tepërt. Qëllimi i tij është të përshpejtojë metabolizmin. Në këtë mënyrë, ajo ndihmon trupin në humbjen e peshës.

9600 ALL   4800 ALL
product
Hemomax
Përzierje çaji bimor

Një përzierje çaji që stimulon simptomat e shkaktuara nga hemorroidet. Ajo funksionon në parimin e heqjes së hemorroideve të jashtme dhe reduktimit të shfaqjes së hemorroideve të brendshme. Është i përshtatshëm për pastrimin e zorrëve dhe përmirësimin e tretjes. Aleati është në forcimin e funksionit të mëlçisë.

9600 ALL   4800 ALL
product
Hemoroclear
Krem me bazë bimore

Një krem me përbërje të pasur që synon trajtimin e pjesëve të trupit të prekura nga hemorroidet. Përbërësit natyralë të këtij produkti punojnë në mënyrë aktive për të qetësuar ndjenjën e parehatisë. Hemoroclear depërton në mënyrë jo agresive në lëkurë dhe punon për të reduktuar drejtpërdrejt bakteret, duke mbrojtur pengesën e lëkurës.

9600 ALL   4800 ALL
product
Hyper Caps
Kapsula bimore

Kapsula natyrale, me bazë hudhrën e pastër, e cila prej kohësh konsiderohet aleate për normalizimin e presionit të gjakut. Ato janë një shtesë diete dhe disa përdorues të kënaqur pretendojnë se kanë vërejtur një përmirësim të presionit të gjakut.

9600 ALL   4800 ALL
product
Hyper Drops
Pika bimore

Pikat Hyper Drops rekomandohen për njerëzit që zgjedhin një metodë natyrale për të vepruar në presionin e ndryshueshëm të gjakut. Pikat mund të përdoren gjithashtu për të parandaluar përhapjen e mëtejshme të shkaqeve të sëmundjeve të zemrës. Janë një preparat me shumë qëllime dhe një lehtësim për ata për të cilët çaji është shumë i ndërlikuar. Sistemi kardiovaskular mirënjohës!

9600 ALL   4800 ALL
product
Hyper Tea
Përzierje çaji bimor

Çaji bimor që përmirëson funksionin e zemrës është një aleat aktiv në pastrimin dhe rikthimin e elasticitetit të enëve të gjakut, apo rregullimin e presionit të gjakut, pa lëkundje të padëshiruara. Përbërja e tij ka efekt në uljen e kolesterolit. Konsumim falas me terapi të mundshme.

9600 ALL   4800 ALL
product
Intimo Tea
Përzierje çaji bimor

Çaji bimor përdoret për të përmirësuar shëndetin e sistemit riprodhues tek gratë. Mund të veprojë për të parandaluar inflamacionin e mundshëm dhe dhimbjet menstruale. Ka një efekt pozitiv në (në) fertilitet.

9600 ALL   4800 ALL
product
Keto Tea
Përzierje çaji bimor

Çaj që është i përshtatshëm për të mbajtur peshën e dëshiruar trupore. Kjo i bën zakonet tuaja të shëndetshme primare dhe pritshmëritë tuaja të përmbushen. Përbërja bimore e çajit ka një efekt të dobishëm në trup dhe përdoret si një shtesë diete.

9600 ALL   4800 ALL
product
Lossless
Shampo me bazë natyrale

Shampo jo agresive për skalpin më të ndjeshëm, i cili karakterizohet nga ndikimi në flokë nga rrënja në majë. Përbërësit aktivë natyralë, pa sulfate dhe parabene, potencialisht ofrojnë rezultate afatgjata për flokët që mendoni se nuk kanë shpëtim. Është një mundësi për të rikthyer majat e konsumuara dhe të dëmtuara.

9600 ALL   4800 ALL
product
Mikoherb
Krem me bazë bimore

Një preparat natyral me efekt parandalues të infeksioneve mykotike të thonjve, të cilat për shkak të veprimit të parakohshëm mund të përhapen në pjesën tjetër të trupit. Qëllimi i tij është humbja e plotë e të gjitha zonave të prekura nga myku dhe rritja e një pllake të re, të shëndetshme të thonjve, pas përdorimit të përgjegjshëm dhe të vazhdueshëm.

9600 ALL   4800 ALL
product
Miko Tea
Banja bimore e këmbëve

Banjë bimore për njomjen e këmbëve të prekura nga infeksionet mykotike. Përbërja natyrale funksionon kur aplikohet në mënyrë topike për të reduktuar shenjat e dukshme të infeksionit, të tilla si parandalimi i kruajtjes ose përhapja e mëtejshme e kërpudhave. I destinuar për riparimin dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.

9600 ALL   4800 ALL
product
Nautubone
Krem me bazë bimore

Xheli me origjinë bimore stimulon në mënyrë aktive prodhimin e një kolegu natyral, i nevojshëm për restaurimin e kërcit të dëmtuar dhe lehtësimin e dhimbjeve reumatizmale. Përdorimi i vazhdueshëm ka një efekt parandalues kundër përsëritjes së përdhes. Është me shumë përdorime dhe aplikohet në çdo vend të dhimbshëm të trupit.

9600 ALL   4800 ALL
product
Nefro Aktiv
Përzierje çaji bimor

Një përzierje çaji që vepron si pjesëmarrëse në procesin e përmirësimit natyror të gjendjes së funksionit të dëmtuar të veshkave. Është në baza natyrale dhe deri më tani nuk janë regjistruar asnjë efekt anësor.

9600 ALL   4800 ALL
product
O Caps
Kapsula bimore

Një preparat i bazuar në beta karoten, vitaminë C, zink dhe vitaminë E, përbërja e të cilit është e destinuar për personat me dëmtim të shikimit. Nëpërmjet veprimit të tij, ai mund të ndikojë në lehtësimin e presionit në sy.

9600 ALL   4800 ALL
product
Parazol
Përzierje çaji bimor

Çaj me origjinë natyrore i destinuar për pastrimin gradual të trupit nga parazitët përgjegjës për ndryshimet në lëkurë, si papillomat, lythat apo ekzema. Është një suplement ushqimor antiviral për dezinfektim të mundshëm pas periudhës së rekomanduar të përdorimit të produktit.

9600 ALL   4800 ALL
product
PreNutra
Përzierje çaji bimor

Një produkt dietik natyral, i krijuar për të mbështetur shëndetin e grave shtatzëna. Është një pije bimore pa gluten që mund të përdoret edhe nga nënat në gji. Përbërja bimore e kësaj pije nuk ka efekte të padëshiruara. Nëse keni një shtatzëni me rrezik të lartë, konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni produktin. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna që përdorin hollues gjaku.

9600 ALL   4800 ALL
product
Pro Caps
Kapsula bimore

Suplement ushqimor, përbërësit e të cilit janë me bazë natyrale, i destinuar për funksionimin dhe mirëmbajtjen normale të sistemit riprodhues mashkullor. Këto kapsula synojnë të lehtësojnë gjendjen e meshkujve të moshuar.

9600 ALL   4800 ALL
product
Pro Drops
Pika bimore

Pro Drops është një përzierje bimore që punon për të forcuar fuqinë dhe për të rivendosur enët e gjakut. Duke aktivizuar të gjithë përbërësit, funksionon për të parandaluar inflamacionin e prostatës. Përbërësit natyralë në përbërje mund të ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit, normalizimin e procesit të urinimit, forcimin e imunitetit dhe libidos.

9600 ALL   4800 ALL
product
Prostamid
Përzierje çaji bimor

Çaji bimor redukton mundësinë e inflamacionit dhe zhvillimit të mëtejshëm të prostatitit. Është i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe mund të konsumohet pa pengesa me terapitë e rekomanduara më parë të mjekut. Përdoret për trajtim.Ilaci natyror qe e keni kerkuar.

9600 ALL   4800 ALL
product
Quickly Fitness
Kapsula bimore

Kapsula që synojnë përshpejtimin e metabolizmit dhe krijimin e ndjenjës së ngopjes. Përdorimi i vazhdueshëm ju lejon të prishni depozitat e yndyrës dhe të konsumoni më shpejt kaloritë e tepërta. Është i përshtatshëm për atletët si një shtesë diete.

9600 ALL   4800 ALL
product
Smart Termos
Smart Termos

Shishe termos SMART e dizajnit modern me termometër të integruar. Synohet të ruajë temperaturën e pijes së dëshiruar.

4000 ALL   2000 ALL
product
TestoY
Kapsula bimore

Përbërja bimore e kapsulave me bazë L-carnitine, të cilat kanë një efekt pozitiv në problemin e disfunksionit erektil. Ato stimulojnë prodhimin e hormoneve të lumturisë, gjë që rrit dëshirën seksuale dhe mundëson një ereksion më të fortë dhe më afatgjatë. Pak para marrëdhënies, një kapsulë punon për të përmirësuar cilësinë dhe kohëzgjatjen e marrëdhënies.

9600 ALL   4800 ALL
product
TestoY Gel
Xhel me bazë bimore

Përbërja bimore e bazuar në L-carnitine, në një paketë të re! Formulimi i xhelit është një lehtësim vetëm për përdorim të jashtëm. Përbërësit me bazë natyrale synojnë të forcojnë vetëbesimin dhe energjinë tek meshkujt e moshës së pjekur. Nuk shkakton irritim të lëkurës dhe nuk përdoret si zëvendësues i lubrifikantit.

9600 ALL   4800 ALL
product
U Caps
Kapsula bimore

Kapsula në bazë natyrale të formuluara me qëllim veprimin mbi sistemin auditues. Ato përmbajnë një kombinim të lëndëve ushqyese, vitaminave dhe antioksidantëve që njihen për efektet e tyre të dobishme.

9600 ALL   4800 ALL
product
Varcolex
Krem me bazë bimore

Varcolex është një produkt i domosdoshëm në kujdesin që i kushtojmë trupit tonë dhe në ruajtjen e gjendjes së venave. Ritmi i përditshëm i jetës çon në një ndryshim në gjendjen e trupit dhe lëkurës sonë. Formulimi natyral i Varcolex shërben për të kapërcyer ndryshimet që ndikojnë negativisht në vetëkënaqësinë tonë dhe vështirësojnë jetën tonë të përditshme.

9600 ALL   4800 ALL
product
Varcosin
Krem me bazë bimore

Një preparat bimor i pashmangshëm që funksionon gradualisht për problemet me variçet apo kapilarët e çarë, pavarësisht nëse janë kronike, gjenetike apo probleme të shkaktuara nga diçka tjetër. Përmirëson qarkullimin e papenguar të gjakut me trajtimin e brendshëm të rekomanduar për pastrimin e enëve të gjakut të bllokuara në këmbë.

9600 ALL   4800 ALL
product
Wrinkless
Serum me bazë bimore

Kjo përbërje e pasur e serumit të fytyrës siguron hidratim për një lloj lëkure më të pjekur, e cila përballet me shfaqjen e rrudhave. Është i përshtatshëm për forcimin e elasticitetit të lëkurës sepse depërton në shtresat e thella dhe largon lagështinë. Aplikohet në fytyrë dhe qafë të pastër, para kremit hidratues. Tekstura shumë e lehtë ngjitet në lëkurë dhe e bën atë më të freskët.

9600 ALL   4800 ALL
product
ZF Imuno32
Kapsula bimore

Suplement ushqimor i destinuar për njerëzit që duan të mbrojnë sistemin e tyre imunitar. Këto kapsula përmbajnë vitaminat dhe mineralet e nevojshme që janë të përshtatshme për një mënyrë jetese të ngarkuar dhe stres të përditshëm. Ato nuk mund të përdoren si zëvendësim për ushqimin e përditshëm.

9600 ALL   4800 ALL