Hyper Tea

Detajet e produktit

product
Hyper Tea
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Çaji bimor që përmirëson funksionin e zemrës është një aleat aktiv në pastrimin dhe rikthimin e elasticitetit të enëve të gjakut, apo rregullimin e presionit të gjakut, pa lëkundje të padëshiruara. Përbërja e tij ka efekt në uljen e kolesterolit. Konsumim falas me terapi të mundshme.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hyper Tea

Përmirësimi gjithëpërfshirës i shëndetit: Heqja e angina pectoris, aritmia, neuroza, përmirësimi i kujtesës, rivendosja e aftësisë për të folur dhe lëvizur pas një goditjeje.
info
Nuk shkakton kërcime dhe rënie të menjëhershme të presionit: Rregullon funksionin e duhur të zemrës.
info
product
info
Ndihma e shpejte : Tashmë në 6 orët e para pas marrjes, presioni do të jetë në proces normalizimi!
info
Rezultat efektiv pa efekte anësore: Qelizat e gjalla të bimëve pajtohen plotësisht me qelizat e trupit të njeriut.

Përgatitja e çajit Hyper Tea është shumë e thjeshtë:

  • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar (15 deri në 30 minuta)
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
  • Pini Hypertea pas ngrënies
  • Nuk rekomandohet të konsumohet më shumë se 3 herë në ditë

Hyper Tea ndihmon në eliminimin e 5 shkaqeve themelore të hipertensionit:

  • Mbingarkesa e sistemit nervor (stresi, pagjumësia, etj.): Hyper Tea lehtëson ankthin sepse përmban rrënjë valeriane .
  • Toksinat në enët e gjakut: Hyper Tea përmirëson funksionin e zemrës, pastron enët e gjakut nga mbeturinat e grumbulluara falë bioflavonoideve që rrjedhin nga kafeja jeshile dhe murrizi.
  • Venat me variçe dhe tromboza: Hyper Tea përmirëson qarkullimin venoz, zbërthen mpiksjet dhe forcon muret e enëve të gjakut sepse përmban petale të përqendruara të një lule të njohur si hops (Humulus lupulus).
  • Rritja e sheqerit në gjak: Hyper Tea ul sheqerin në gjak, parandalon diabetin falë ekstrakteve të rigonit dhe lules së kalit.
  • Mbipesha: Hyper Tea promovon humbjen e peshës, rrit metabolizmin dhe funksionin e veshkave falë ekstraktit të balsamit të limonit.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.