Keto Tea

Detajet e produktit

product
Keto Tea
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Çaj që është i përshtatshëm për të mbajtur peshën e dëshiruar trupore. Kjo i bën zakonet tuaja të shëndetshme primare dhe pritshmëritë tuaja të përmbushen. Përbërja bimore e çajit ka një efekt të dobishëm në trup dhe përdoret si një shtesë diete.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Keto Tea

Çaji përmban përbërës aktivë bimorë dhe metoda e paketimit e bën çajin shumë praktik për t'u përdorur kudo.
info
Produkti është me bazë natyrale dhe nuk përdoret si zëvendësues i ushqimit të përditshëm.
info
product
info
Çaji nuk rekomandohet për fëmijët, gratë shtatzëna, nënat me gji dhe personat me sëmundje kronike.
info
Përbërësit janë zgjedhur me kujdes dhe përbërja natyrale e çajit ju rikthen besimin.

Si të përdorni çajin Keto?

  • Hidhni një lugë çaji me 2 dl ujë të vluar, lëreni të qëndrojë për shtatë minuta në një enë të mbuluar, përzieni mirë dhe kullojeni para përdorimit.

Përbërësit:

  • Qimnon, gjemba, kopër, kamomil, çaj jeshil.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.