Go Potent

Detajet e produktit

product
Go Potent
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Ai përmirëson në mënyrë aktive qarkullimin e nevojshem të gjakut për ereksione më të shpeshta dhe më të forta dhe zgjat kohëzgjatjen e marrëdhënieve seksuale. Ai funksionon si në bazë fizike ashtu edhe në atë mendore, domethënë është një hormon lumturie, i cili në mënyrë të pandërgjegjshme pompon gjakun nëpër organet gjenitale dhe lejon një ereksion të fortë.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Go Potent

Ereksioni i dobët ose mungesa e plotë e ereksionit shkakton zhgënjim . Penisi i fortë si shkemb garanton seks me cilësi të lartë!
info
Aktivitet i dobët seksual. Meshkujt me penis të relaksuar nuk kanë fare jetë seksuale.
info
product
info
Dështimet në shtrat. Ereksionet e dobëta çojnë në dështime të shpeshta të shtratit dhe derdhje të parakohshme.
info
Mungesa e vetëbesimit. Problemet me energjinë mashkullore janë shkak i pasigurisë në lidhje me maskulinitetin dhe seksualitetin tuaj.

Rezultatet e para pas shtatë ditësh përdorimi!

  • Java 1 deri në 2: Ereksioni është më i fortë dhe më i gjatë. Ndjeshmëria e penisit glans rritet. Tërheqja seksuale rritet.
  • Java 2 deri në 3: Kohëzgjatja e marrëdhënieve seksuale rritet me 70%. Ejakulimi është më intensiv dhe më i bollshëm!
  • 4 e më shumë javë: Simptomat e disfunksionit erektil dhe prostatitit zhduken gradualisht. Cilësia e seksit po përmirësohet. Orgazmat bëhen më të forta dhe zgjasin disa minuta!

Caji Go Potent prezanton:

  • Libido e rritur!
  • Parandalimi i sëmundjeve gjenitale mashkullore.
  • Ereksion i qëndrueshëm dhe më i fuqishëm në çdo kohë të ditës apo natës.
  • Orgazma më të forta dhe më të gjata.
  • 3 herë qëndrueshmëri më e mirë në shtrat (seksi do të zgjasë 4-5 orë!)

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.