Detajet e produktit

Hyper Drops
product
Hyper Drops
Pika bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Pikat Hyper Drops rekomandohen për njerëzit që zgjedhin një metodë natyrale për të vepruar në presionin e ndryshueshëm të gjakut. Pikat mund të përdoren gjithashtu për të parandaluar përhapjen e mëtejshme të shkaqeve të sëmundjeve të zemrës. Janë një preparat me shumë qëllime dhe një lehtësim për ata për të cilët çaji është shumë i ndërlikuar. Sistemi kardiovaskular mirënjohës!

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hyper Drops
Përmirësimi gjithëpërfshirës i shëndetit: Heqja e angina pectoris, aritmia, neuroza, përmirësimi i kujtesës, rivendosja e aftësisë për të folur dhe lëvizur pas një goditjeje.
info
Nuk shkakton kërcime dhe rënie të menjëhershme të presionit: Rregullon funksionin e duhur të zemrës.
info
product
info
Ndihma e shpejte : Tashmë në 6 orët e para pas marrjes, presioni do të jetë në proces normalizimi!
info
Rezultat efektiv pa efekte anësore: Qelizat e gjalla të bimëve pajtohen plotësisht me qelizat e trupit të njeriut.
Si të përdorni:
  • Thjesht hidhni deri në 20 pika në një gotë me ujë dhe pini 3 herë në ditë për gjysmë ore para ngrënies për të paktën dy muaj.
Hyper Drops ndihmon në eliminimin e 5 shkaqeve themelore të hipertensionit:
  • Mbingarkesa e sistemit nervor (stresi, pagjumësia, etj.): Hyper Drops lehtëson ankthin sepse përmban rrënjë valeriane .
  • Toksinat në enët e gjakut: Hyper Drops përmirëson funksionin e zemrës, pastron enët e gjakut nga mbeturinat e grumbulluara falë bioflavonoideve që rrjedhin nga kafeja jeshile dhe murrizi.
  • Venat me variçe dhe tromboza: Hyper Drops përmirëson qarkullimin venoz, zbërthen mpiksjet dhe forcon muret e enëve të gjakut sepse përmban petale të përqendruara të një lule të njohur si hops (Humulus lupulus).
  • Rritja e sheqerit në gjak: Hyper Drops ul sheqerin në gjak, parandalon diabetin falë ekstrakteve të rigonit dhe lules së kalit.
  • Mbipesha: Hyper Drops promovon humbjen e peshës, rrit metabolizmin dhe funksionin e veshkave falë ekstraktit të balsamit të limonit.

Avantazhet e blerjeve me ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.