Hemoroclear

Detajet e produktit

product
Hemoroclear
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Një krem me përbërje të pasur që synon trajtimin e pjesëve të trupit të prekura nga hemorroidet. Përbërësit natyralë të këtij produkti punojnë në mënyrë aktive për të qetësuar ndjenjën e parehatisë. Hemoroclear depërton në mënyrë jo agresive në lëkurë dhe punon për të reduktuar drejtpërdrejt bakteret, duke mbrojtur pengesën e lëkurës.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hemoroclear

Hemoroclear është vetëm për përdorim të jashtëm.
info
Në raste të rënda dhe plagë të hapura, konsultohuni me mjekun përpara përdorimit.
info
product
info
Është një produkt natyral që mbështet reduktimin e kruajtjes dhe djegies.
info
Në varësi të fazës dhe simptomave, aplikohet disa herë në ditë në lëkurë të pastër.

Mënyra e aplikimit:

  • Shtrydhni vajin dhe aplikojeni direkt në zonat e prekura në rajonin anal. Aplikohet disa herë në ditë në lëkurën e pastruar.

Përbërja:

  • Parafinë e butë (Petrolatum);
  • Vaj ulliri (Olea Europea Oil);
  • Dyllë blete (Cera Alba);
  • Calendul Officinalis (kumak);
  • Hypericum Perforatum (kantallona të Shën Gjonit);
  • Achillea Millefolium (yarrow i zakonshëm);
  • Vaj menteje (vaj Mentha Piperita);
  • Tokoferol (vitaminë E).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.