Pro Caps

Detajet e produktit

product
Pro Caps
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Suplement ushqimor, përbërësit e të cilit janë me bazë natyrale, i destinuar për funksionimin dhe mirëmbajtjen normale të sistemit riprodhues mashkullor. Këto kapsula synojnë të lehtësojnë gjendjen e meshkujve të moshuar.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Pro Caps

Falë kombinimit të përbërësve medicinale, Pro Caps mund të ketë një efekt pozitiv në ndryshimet në sistemin urinar
info
Pro Caps përmban vetëm kombinimin më të mirë të përbërësve për një efekt pozitiv.
info
product
info
Përdoruesit tanë të kënaqur dëshmojnë se kanë vërejtur një ulje të inflamacionit dhe dhimbjes në zonën e ijeve.
info
Shkaqet e sëmundjeve të sistemit urogjenital mund të jenë me natyrë neurologjike, inflamatore, anatomike ose imune. Merrni hapin tjetër për t'i hequr qafe.

Mënyra e përdorimit:

 • Rekomandohet një kapsulë në ditë ndërmjet vakteve.
 • Personat që janë alergjikë ndaj ndonjë përbërësi të produktit nuk duhet ta përdorin këtë preparat.
 • Nuk duhet të tejkalohen dozat e rekomanduara ditore.

Përbërësit e produktit Pro Caps:

 • Xhelatinë;
 • Maltodekstrinë;
 • Dioksidi i silikonit;
 • Dioksid titaniumi;
 • Oksid i verdhë i hekurit;
 • Zinku (në formën e oksidit të zinkut - 15 mg);
 • Vitamina E (DL-alfa-tokoferil acetat - 10mg TE);
 • Ekstrakt i thatë i farave të kungullit (Cucurbita moschata) 10:1 (60 mg).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.