Dia Drops

Detajet e produktit

product
Dia Drops
Pika bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Pikat Dia Drops janë me origjinë krejtësisht natyrale. Ato synojnë të stabilizojnë përmbajtjen e sheqerit në gjak dhe të mbrojnë trupin nga përmbajtja e lartë e glukozës. Përbërësit e përdorur në pika, përmirësojnë funksionin e mëlçisë dhe pankreasit. Ato mund të përdoren pavarësisht nga stadi i diabetit.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Dia Drops

Ky është një produkt për të gjithë njerëzit që i kushtojnë vëmendje sheqerit dhe pasojave të tij në baza ditore.
info
Pika bimore, të destinuara për të ruajtur shëndetin e njerëzve që vuajnë nga simptomat e shkaktuara nga diabeti.
info
product
info
Ato stimulojnë pankreasin të sekretojë insulinën e vet, e cila do të forconte mëlçinë dhe pankreasin në të njëjtën kohë.
info
Është falas për t'u konsumuar së bashku me barnat e përshkruara ditore. Përgatitja largon në mënyrë aktive glukozën e tepërt dhe parandalon zhvillimin e sheqerit tek njerëzit e shëndetshëm.

PNjë shishe praktike që do të normalizojë shpejt sheqerin

  • Ky është një trajtim që jo vetëm ndikon në simptomat e sheqerit, por gjithashtu punon për të rivendosur të gjithë trupin. Kontrolli i sheqerit tani është në duart tuaja. DiaDrops rikthen nivelet e kaliumit, ndërkohë që prodhon qeliza të veçanta imune të "riprogramuara", të cilat rivendosin funksionin e pankreasit.
  • Rekomandohet të përdorni 10-15 pika tri herë në ditë, me një dietë të ekuilibruar dhe para ngrënies.
  • Mos harroni aktivitetin e përditshëm, për shëndetin tuaj!

Ai përmban përbërës aktivë, thelbësorë për normalizimin e nivelit të lartë të sheqerit

  • Tinktura e gjetheve të manit forcon enët e gjakut dhe është stabilizuesi më i shpejtë i sheqerit në gjak. Ai është përgjegjës për normalizimin e prodhimit natyror të insulinës.
  • Balsami natyral i limonit është një komponent që parandalon akumulimin e glukozës në gjak.
  • Këta janë dy përbërës kryesorë që kanë provuar të jenë një kombinim absolutisht fitues!

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.