Nefro Aktiv

Detajet e produktit

product
Nefro Aktiv
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Një përzierje çaji që vepron si pjesëmarrëse në procesin e përmirësimit natyror të gjendjes së funksionit të dëmtuar të veshkave. Është në baza natyrale dhe deri më tani nuk janë regjistruar asnjë efekt anësor.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Nefro Aktiv

Shumë nga përdoruesit tanë të kënaqur kanë vënë re një reduktim të inflamacionit.
info
Disa prej tyre vunë re edhe urinim më të lehtë.
info
product
info
Nefro Aktiv është një tjetër nga preparatet tona, qëllimi i të cilit është të ndikojë pozitivisht në funksionimin normal të sistemit endokrin.
info
Përbërja krejtësisht natyrale e çajit Nefro Aktiv nuk ka shfaqur asnjë efekt të padëshiruar deri më tani

Përgatitja e çajit Nefro Aktiv është shumë e thjeshtë:

  • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Duhet të zieni ujin me çajin derisa të vlojë dhe ta lini të ftohet në një enë të mbuluar (nga 5 deri në 10 minuta)
  • Përziejeni herë pas here dhe kullojeni përpara se ta konsumoni

Përbërësit me bazë natyrale të çajit Nefro Aktiv:

  • Hithra thumbuese (Urticae folium) – vepron në urinim, gjë që mund të zvogëlojë shfaqjen e gurëve në veshka.
  • Kamomili (Chamomillae flos) – ka një efekt qetësues në organizëm
  • Bisht kali (Millefolii herba) – lehtëson urinimin
  • Menta (Menthae piperita folium) - me veprimin e saj pastron veshkat dhe largon lëngun e tepërt.
  • Gjethja e boronicës (Myrtilli folium) – largon ujin e tepërt dhe në këtë mënyrë pastron sistemin urinar nga papastërtitë.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.