Detajet e produktit

Intimo Tea
product
Intimo Tea
star star star star star
7400 ALL   4800 ALL

Çaji bimor përdoret për të përmirësuar shëndetin e sistemit riprodhues tek gratë. Mund të veprojë për të parandaluar inflamacionin e mundshëm dhe dhimbjet menstruale. Ka një efekt pozitiv në (në) fertilitet.

1 Paketim
7400 ALL 4800 ALL
2 Paketim
14700 ALL 7350 ALL
3 Paketim
17200 ALL 8600 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Intimo Tea
Ajo funksionon duke normalizuar ciklin menstrual dhe duke stabilizuar nivelet e hormoneve.
info
Synohet të përmirësojë funksionin ovarian dhe të rrisë sasinë e vezëve.
info
product
info
Një përbërje që funksionon për të lehtësuar menopauzën dhe ciklet e rregullta menstruale.
info
Ndikon pozitivisht në rritjen e rritjeve, si cistet, polipet dhe të ngjashme.
Përgatitja e çajit Intimo Tea është shumë e thjeshtë:
  • Pregaditeni si çaj i zakonshëm: një lugë gjelle për 200 ml ujë
  • Lëreni të qëndrojë për 15-20 minuta
  • Pini çaj Intimo tri herë në ditë për të vënë re rezultatet sa më shpejt qe të jetë e mundur
Intimo Tea. Krijuar nga natyra. E bërë nga njeriu.
  • Manteli i Zojës lufton inflamacionin, ka veprim antimikrobik, rikthen mikroflorën e kanaleve gjenitale .
  • Kumaku lehtëson dhimbjet në bark, largon shqetësimet e shkaktuara nga ndryshimet hormonale
  • Deshperuesja normalizon butësisht ekuilibrin e estrogjenit dhe progesteronit, stabilizon ciklin menstrual, rikthen funksionin e ovulacionit, përmirëson fertilitetin.
  • Lule lepuri rigjeneron qelizat endometriale, largon papastërtitë, stimulon furnizimin me gjak në organet e legenit
  • Plluskavica zvogëlon madhësinë e rritjeve, parandalon shfaqjen dhe rritjen e tumoreve beninje dhe malinje
  • Sherebela qetëson trupin, rikthen rezervat e tij të energjisë, normalizon gjumin, lehtëson reagimet ndaj streseve të përditshme.

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.