AdipoStop

Detajet e produktit

product
AdipoStop
Sprej bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Spërkatje bimore për lëkurën e prirur ndaj shfaqjes së celulitit. Nuk janë raportuar efekte anësore në lëkurë dhe përgatitja ka për qëllim kujdesin dhe hidratimin e përditshëm të trupit.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për AdipoStop

Është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që nuk janë adhurues të kapsllëkut, shurupeve dhe çajrave, sepse është krijuar në formën e një spërkatjeje.
info
Thithet shpejt, duke mos lënë shenja ngjitëse në lëkurë.
info
product
info
Është e sigurt për t'u përdorur për shkak të përbërësve të përzgjedhur me kujdes në baza natyrale.
info
Për shkak të qëllimit të saj, ajo shkon mirë me ushtrimet e rregullta të trupit dhe aktivitetet e përditshme.

Si të përdorni Adipostop sprej?

  • Ky spërkatës duhet të përdoret një herë në ditë. Aplikoni një sasi të vogël në zonat e pastruara dhe të thata më parë të lëkurës, të cilat dëshironi t'i trajtoni.

Përbërësit:

  • Uji;
  • Kafeinë;
  • Glycerin;
  • Alkool benzyl;
  • Acid salicylic;
  • Acid sorbik;
  • Ekstrakt ananas, gjethe ginkgo biloba, gotu cola (centella asiatica), rrënjë derri puçrra (ruscus aculeatus), speca (capsicum annuum), algat (euglena gracilis); Farat bregdetare të pavot (glaucium flavum).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.