Dermal

Detajet e produktit

product
Dermal
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Kremi bimor synon të lehtësojë simptomat e shkaktuara nga psoriasis. Sipas përvojave të mëparshme, e mban lëkurën të qetë. Është menduar për aplikim të jashtëm për të gjithë trupin.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Dermal

Është bërë nga përbërës të zgjedhur me kujdes që nuk kanë një efekt agresiv në lëkurë.
info
Shumë prej përdoruesve tanë kanë pasur reagime shumë të mira pas përdorimit të kremit Dermal.
info
product
info
Përdorimi parandalues i këtij produkti ndikon në hidratimin e lëkurës.
info
Mund të aplikohet në çdo pjesë të lëkurës.

Si të përdorni kremin Dermal?

  • Mund të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, në pjesë të lëkurës të pastruara dhe të thara më parë. Lyejeni butësisht dhe masazhoni butësisht një shtresë të caktuar kremi me përbërje natyrale dhe lëreni të përthithet në lëkurë. Mbajeni të pastër zonën e lyer.

Përbërja natyrale e produktit Dermal

  • Lulja e Kalendulës – Kalendula zbut, tonifikon dhe hidraton lëkurën dhe ndihmon me gjendjet jo të shëndetshme të lëkurës.
  • Bari Hajdutit - Ka një efekt të dobishëm në të gjitha llojet e dëmtimeve të lëkurës, qetëson inflamacionin dhe skuqjen.
  • St. John's Wort - Depërton deri në shtresat më të thella të lëkurës, duke e hidratuar atë thellësisht dhe duke i dhënë asaj lagështi natyrale.
  • Lulja e zambakut – Funksionon për të reduktuar aktivitetin e baktereve që përkeqësojnë simptomat e psoriasis.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.