Nautubone

Detajet e produktit

product
Nautubone
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Xheli me origjinë bimore stimulon në mënyrë aktive prodhimin e një kolegu natyral, i nevojshëm për restaurimin e kërcit të dëmtuar dhe lehtësimin e dhimbjeve reumatizmale. Përdorimi i vazhdueshëm ka një efekt parandalues kundër përsëritjes së përdhes. Është me shumë përdorime dhe aplikohet në çdo vend të dhimbshëm të trupit.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Nautubone

Dhimbja në shtyllën kurrizore është një fenomen shumë i zakonshëm, duke pasur parasysh se shtylla kurrizore luan një rol në lëvizjen, rrotullimin dhe vdekjen e trupit. Nautubone mund të aplikohet në çdo vend të dhimbshëm.
info
Në disa raste, përbërja Nautubone ishte efektive edhe për dëmtimet sportive!
info
product
info
Përbërja e Nautubone është tërësisht me origjinë bimore dhe ka një efekt ftohës në lëkurë!
info
Shumë nga përdoruesit tanë të kënaqur pohojnë se pas përdorimit të këtij xhel për një periudhë të caktuar kohore, i kanë zbutur dhimbjet.

Si të përdorni xhelin Nautubone:

  • Lani zonën e dhimbshme me ujë të ngrohtë dhe thajeni mirë
  • Aplikoni xhelin Nautubone në zonën e dhimbshme
  • Fërkojeni mirë xhelin dhe masazhoni butësisht zonën e dhimbshme për rreth 30 sekonda
  • Përsëriteni të njëjtin proces 3-4 herë në ditë për rezultatin më efektiv

Përbërësit me bazë natyrale të xhelit Nautubone:

  • Ekstrakt Comfrey (Ekstrakt Symphytum officinale);
  • Vaji i pelargoniumit (vaji i pelargonium roseum);
  • Vaji romak i kamomilit (Anthemis nobilis);
  • Vaj rozetë (vaj pelargonium graveolens);
  • Vaji i sherebelës (Vaj Salvia sclarea).

Përbërës të tjerë të xhelit Nautubone:

  • Karbomer, Propilen glikol, Hidroksid natriumi, Glicerinë, Aqua, Tokoferol (vitaminë E), Propilparaben, Metilparaben.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.