BoneControl

Detajet e produktit

product
BoneControl
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

BoneControl është një xhel që përmban përbërës të krijuar për të mbështetur shëndetin e kyçeve dhe kockave. Rekomandohet për njerëzit që lëvizin çdo ditë, merren me aktivitete ose thjesht duan të kujdesen për shëndetin e kyçeve të tyre.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për BoneControl

Xheli i kontrollit të kockave është krijuar për t'ju mbështetur në ruajtjen e vitalitetit dhe lëvizshmërisë.
info
Përdorimi i përditshëm i këtij xhel mund të jetë i dobishëm për ruajtjen e lëvizshmërisë.
info
product
info
Ky është një produkt me shumë qëllime dhe mund të aplikohet në çdo pjesë të trupit ku ndjeni dhimbje.
info
Përbërësit e xhelit BoneControl kanë një efekt të dobishëm në lëkurë dhe kanë një ndjesi të këndshme ftohjeje. Përbërja është natyrale dhe deri më tani nuk janë raportuar efekte anësore.
Si të përdorni xhelin Bone Control?
  • Aplikojeni në zonën e dhimbshme me masazh të lehtë disa herë në ditë. Lëreni për 10 deri në 15 minuta që produkti të ketë efekt, më pas shpëlajeni zonën e trajtuar me ujë të ngrohtë.
Përbërësit:
  • Ekstrakt comfrey (Symphytum officinale), vaj pelargonium (vaj Pelargonium roseum), vaj kamomil romak (Anthemis nobilis), vaj rozete (Pelargonium graveolens) dhe vaj sherebele (vaj Salvia sclarea), karbomer, glikol propilen, hidroksid natriumi, ujë, tocopher (vitaminë E), propilparaben, metilparaben.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.