Go Slim

Detajet e produktit

product
Go Slim
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Çaji me origjinë krejtësisht natyrale, funksionon në parimin e largimit të depozitave dhjamore, duke nxjerrë jashtë trupit lëngun e tepërt. Qëllimi i tij është të përshpejtojë metabolizmin. Në këtë mënyrë, ajo ndihmon trupin në humbjen e peshës.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Go Slim

Dita 1: Do të vini re se në mëngjes zgjoheni të pushuar dhe të freskët.
info
Dita 10: Jeni në humor të mirë, keni humbur pak peshë, keni veshur rroba 1numer më të vogla.
info
product
info
Dita 21: Trupi juaj është rinovuar, pesha e trupit tuaj është ulur, kilogramët e tepërt janë zhdukur.
info
Dita 28: Keni humbur shumë peshë, vishni disa rroba më të vogla, seksi, të gjithë janë të çmendur pas jush!

Si funksionon Go Slim:

  • Pini çaj dy ose më shumë herë në ditë.
  • Rezultatet më të mira arrihen kur çaji pihet në mëngjes, pasdite dhe në mbrëmje para gjumit.
  • Trajtimi i rekomanduar përcaktohet sipas peshës suaj të synuar. Përgatitja e organizmit zgjat një muaj.

Përbërje me cilësi të lartë falë së cilës do të humbni peshë shpejt dhe sigurt!

  • Kim: Merr pjesë në sintezën e hemoglobinës dhe aktivizon gjenin SIRT i njohur gjithashtu si gjeni i dobët.
  • Buckthorn: Redukton nivelet e kolesterolit në gjak. Përmirëson metabolizmin e ujit dhe kripës, i cili redukton ënjtjen dhe ndihmon në uljen e vëllimit të trupit.
  • Kopër: Gjendja e ketozës ju bën të lodhur dhe në mungesë.
  • Boronica: ofron energji dhe ndihmon në ruajtjen e përqendrimit dhe nxit humbjen e peshës pa humbur masën muskulore.
  • Lulja e kamomilit: Rrit prodhimin e hormoneve përgjegjëse për metabolizmin e karbohidrateve, duke përshpejtuar kështu metabolizmin. Përveç kësaj, redukton nervozizmin, ankthin dhe përmirëson cilësinë e gjumit.
  • Bredhi: Forcon kyçet. Një elektrolit i rëndësishëm është përgjegjës për funksionet e të gjitha qelizave dhe indeve në trup.
  • Sena: Relakson muskujt pas stërvitjes, lehtëson dhimbjet e kyçeve dhe parandalon ngërçet e muskujve.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.