Detajet e produktit

Pro Drops
product
Pro Drops
Pika bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Pro Drops është një përzierje bimore që punon për të forcuar fuqinë dhe për të rivendosur enët e gjakut. Duke aktivizuar të gjithë përbërësit, funksionon për të parandaluar inflamacionin e prostatës. Përbërësit natyralë në përbërje mund të ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit, normalizimin e procesit të urinimit, forcimin e imunitetit dhe libidos.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
14700 ALL 7350 ALL
3 Paketim
17200 ALL 8600 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Pro Drops
Pika të destinuara për meshkuj të të gjitha moshave. Hapa shumë praktik dhe specifik për qetësimin e prostatës.
info
Lufton dhimbjen, inflamacionin dhe funksionin e dëmtuar të prostatës.
info
product
info
Ata punojnë në mënyrë aktive në zbrazjen e rregullt dhe të plotë të fshikëzës, pa përpjekje dhe parehati.
info
I përshtatshëm për qarkullim më të mirë të gjakut, forcimin e aftësisë seksuale.
Pika - një trajtim i lehtë dhe i dobishëm për trupin tuaj!
  • Trajtimi Pro Drops ndihmon për të rivendosur funksionin e plotë të trupit dhe ju i keni bërë një nder vetes, me një efekt afatgjatë!
  • Siklet, ndjesi djegieje dhe çrregullime urinare mund të bëhen një gjë e së kaluarës nëse e keni zakon t'i aplikoni këto pika çdo ditë.
  • Rekomandohet 10-15 pika për 200 ml ujë, me dy vakte ditore. Për të përgatitur fshikëzën për një natë të patrazuar, do të ishte mirë të pini dozën e dytë deri në orën 19.00.
Një përbërje që përmirëson funksionin e prostatës
  • A dini për vrbovic dhe shelgun? Ata janë përgjegjës për qarkullimin më të mirë të gjakut në zonën gjenitale. Ju tashmë keni hedhur hapin e parë atje. Hithrat, rrushi i ariut dhe derri i egër janë disa nga miqtë më të mirë të traktit urinar të çdo mashkulli. Përbërja e bimës meritonte besim!

Avantazhet e blerjes nga ne
product-benefit-icon
Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon
Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon
Para ne dore gjate dorezimit

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.