TestoY

Detajet e produktit

product
TestoY
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Përbërja bimore e kapsulave me bazë L-carnitine, të cilat kanë një efekt pozitiv në problemin e disfunksionit erektil. Ato stimulojnë prodhimin e hormoneve të lumturisë, gjë që rrit dëshirën seksuale dhe mundëson një ereksion më të fortë dhe më afatgjatë. Pak para marrëdhënies, një kapsulë punon për të përmirësuar cilësinë dhe kohëzgjatjen e marrëdhënies.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për TestoY

Ereksioni i dobët ose mungesa e plotë e ereksionit shkakton zhgënjim . Penisi i fortë si shkemb garanton seks me cilësi të lartë!
info
Aktivitet i dobët seksual. Meshkujt me penis të relaksuar nuk kanë fare jetë seksuale.
info
product
info
Dështimet në shtrat. Ereksionet e dobëta çojnë në dështime të shpeshta të shtratit dhe derdhje të parakohshme.
info
Mungesa e vetëbesimit. Problemet me energjinë mashkullore janë shkak i pasigurisë në lidhje me maskulinitetin dhe seksualitetin tuaj.

Më poshtë janë udhëzime të thjeshta:

  • Pini TestoY rregullisht. Për të marrë një efekt të fortë dhe për të zgjidhur të gjitha problemet me potencën, pini 2 kapsula TestoY dy herë në ditë para ngrënies.
  • Kohëzgjatja minimale e trajtimit është dy javë. Më tej, për të parandaluar problemet e ereksionit dhe për të kuruar, rekomandojmë të përsërisni trajtimin me TestoY çdo 4-6 muaj.
  • Harrojini problemet e potencës! Rezultati i përdorimit të TestoY - një ereksion i fortë, afatgjatë, pa dështime në shtrat, gatishmëri e shpejtë për marrëdhënie seksuale përsëri.

Si e përmirëson TestoY fuqinë?

  • 1. Zgjeron enët e gjakut
  • 2. Përmirëson qarkullimin e gjakut në penis
  • 3. Rrit nivelin e testosteronit në gjak

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.