Varcolex

Detajet e produktit

product
Varcolex
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Varcolex është një produkt i domosdoshëm në kujdesin që i kushtojmë trupit tonë dhe në ruajtjen e gjendjes së venave. Ritmi i përditshëm i jetës çon në një ndryshim në gjendjen e trupit dhe lëkurës sonë. Formulimi natyral i Varcolex shërben për të kapërcyer ndryshimet që ndikojnë negativisht në vetëkënaqësinë tonë dhe vështirësojnë jetën tonë të përditshme.

*Produkti është aktualisht i padisponueshëm.

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Varcolex

Përbërja e produktit kombinon përbërës të zgjedhur me kujdes për të siguruar kujdes të thellë të trupit.
info
Varcolex është një produkt inovativ që kombinon efektet e dobishme të përbërësve të ndryshëm bimor.
info
product
info
Shërben për të ruajtur shëndetin e venave dhe lëkurës dhe mbështet funksionin normal të tyre.
info
Falë përbërësve natyralë që përmban, Varcolex është një zgjedhje natyrale, të cilën e zgjidhni gjithmonë për kujdes të vërtetë.

Si të përdorni Varcolex?

  • Lubrifikoni disa herë në ditë, duke e fërkuar butësisht në vendin e dëshiruar, sipas nevojës.

Përbërësit:

  • Ekstrakt i Achillea millefolium, vaj kamomil romak (vaj Anthemis nobilis) dhe vaj livando (vaj Lavandula angustifolia), ekstrakt i gështenjës së kalit (Aesculus hippocastanum), vaj selvi (vaj Cupressus sempervirens) dhe vaj rozmarine (vaj Rosmarinus officinalis (vaj i portokallit të ëmbël). vaj sinensis), karbomer, propilen glikol, hidroksid natriumi, glicerinë, ujë, tokoferol (vitamina E)

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.