Varcosin

Detajet e produktit

product
Varcosin
Krem me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Një preparat bimor i pashmangshëm që funksionon gradualisht për problemet me variçet apo kapilarët e çarë, pavarësisht nëse janë kronike, gjenetike apo probleme të shkaktuara nga diçka tjetër. Përmirëson qarkullimin e papenguar të gjakut me trajtimin e brendshëm të rekomanduar për pastrimin e enëve të gjakut të bllokuara në këmbë.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Varcosin

Komponentët aktivë të xhelit depërtojnë në lëkurë, lehtësojnë inflamacionin, zvogëlojnë dhimbjen, stimulojnë qarkullimin dhe ofrojnë lehtësim.
info
Ndihmon me çrregullimet e qarkullimit venoz, inflamacionin dhe fryrjen e venave, frakturat, mavijosjet dhe relaksimin e këmbëve të lodhura pas një ecjeje të gjatë ose qëndrimi në këmbë.
info
product
info
Ndihmon në uljen e distancës dhe bllokimin e venave. Duke vepruar në nivelin mikroqarkullues, Varkozina redukton brishtësinë e kapilarëve dhe përshkueshmërinë vaskulare dhe rrit rezistencën e tyre.
info
Venat shërohen, mpiksjet zhduken. Qarkullimi i gjakut normalizohet dhe funksionimi i zemrës, trurit dhe zorrëve përmirësohet menjëherë.

Si të përdorni xhelin Varcosin:

  • Fërkojeni xhelin Varicosin në vendin e lënduar dhe masazhoni butësisht.
  • Përdorni tre deri në katër herë në ditë.
  • Aplikojeni xhelin në lëkurë të pastër, më pas shpëlajeni zonën e lëkurës ku keni aplikuar xhelin pas përdorimit.
  • Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit - 28 ditë

Fuqia e xhelit Varcosin është në përbërësit e tij unikë që përmbajnë gjithçka që ju nevojitet për të trajtuar në mënyrë efektive venat me variçe. Lëkura e këmbës rikthen bukurinë dhe shëndetin!

  • Ekstrakt i murrizit: Një substancë unike e pasur me estere linalool dhe fenilpropan. Zgjeron enët e gjakut. Rrit elasticitetin e mureve të enëve të gjakut.
  • Vajrat romakë të kamomilit dhe livandës: Rifreskojnë dhe reduktojnë djersitjen e tepërt. Ato pakësojnë ndjenjën e thatësisë dhe shtrëngimit të lëkurës.
  • Ekstrakti i gështenjës së egër: Tanine specifike të bazuara në gama-melitanine dhe flavonoids. Parandalon formimin e radikaleve të lira që dëmtojnë muret e enëve të gjakut.
  • Vajrat e selvisë dhe rozmarinës: luajnë një rol të rëndësishëm në procesin e reduktimit të oksidimit. Ato zvogëlojnë përshkueshmërinë dhe brishtësinë e kapilarëve.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.