Parazol

Detajet e produktit

product
Parazol
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Çaj me origjinë natyrore i destinuar për pastrimin gradual të trupit nga parazitët përgjegjës për ndryshimet në lëkurë, si papillomat, lythat apo ekzema. Është një suplement ushqimor antiviral për dezinfektim të mundshëm pas periudhës së rekomanduar të përdorimit të produktit.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Parazol

Absinthi Herba: Efekt shkatërrues në të gjithë parazitët e njohur, normalizon tretjen, largon aneminë, largon urthin, eliminon erën e keqe të gojës, pastron organizmin.
info
Bari i rigonit: Përmirëson tretjen, forcon peristaltikën e zorrëve, përmirëson oreksin, ka veti antimikrobike dhe antiparazitare, forcon imunitetin.
info
product
info
Thymi Vulgari Herba: Shkatërron mikroorganizmat e dëmshëm, është agjent antiviral, përmirëson tretjen, rrit funksionet mbrojtëse të organizmit, largon lëndët e dëmshme nga trupi, dezinfekton.
info
Mentha Folium, Anis Fructus: Përmirëson tretjen, normalizon mikroflora natyrale të zorrëve, largon të përzierat dhe urthin, eliminon erën e keqe të gojës, eliminon spazmat dhe dhimbje barku.

Përgatitja e çajit Parazol është shumë e thjeshtë:

  • Shtoni dy lugë çaji në 2 dl ujë të ftohtë
  • Uji i çajit duhet të zihet deri në valë dhe të lihet të ftohet në një tenxhere të mbuluar (15 deri në 30 minuta)
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
  • Nuk rekomandohet të konsumohet më shumë se 3 herë në ditë

Pse Parazol është më i mirë se kimikatet speciale?

  • Ilaç i certifikuar i rekomanduar nga mjekët për të hequr parazitët në shtëpi
  • Fëmijët tuaj do të mbrohen nga infeksionet
  • Ai përmban vetëm barëra medicinale të mbledhura në vende ekologjikisht të paprekura
  • Nuk shkakton efekte anësore (ndryshe nga ilaçet kimike që shkaktojnë të fikët, nauze, të vjella dhe përkeqësojnë gjendjen biokimike të mëlçisë)
  • Është një ilaç detoksifikues plotësisht i sigurt, kështu që mund të merret pa recetë

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.