Hemomax

Detajet e produktit

product
Hemomax
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Një përzierje çaji që stimulon simptomat e shkaktuara nga hemorroidet. Ajo funksionon në parimin e heqjes së hemorroideve të jashtme dhe reduktimit të shfaqjes së hemorroideve të brendshme. Është i përshtatshëm për pastrimin e zorrëve dhe përmirësimin e tretjes. Aleati është në forcimin e funksionit të mëlçisë.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Hemomax

Eliminimi i dhimbjes, urthit, mundimit, gulçimit, të vjellave.
info
Normalizimi i mikroflores, largimi I mikroorganizmave patogjene.
info
product
info
Ato ndihmojnë për të hequr qafe gastritin dhe ulcerat
info
Ata vrasin bakterin Helicobacter Pylori dhe normalizojnë mikroflora

Përgatitja e çajit Hemomax është shumë e thjeshtë:

  • Hidhni një lugë gjelle në 200 ml ujë të vluar
  • Mbulojeni dhe lëreni të qëndrojë 5-10 minuta
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini përpara se ta konsumoni
  • Pini Hemomax 3-4 herë në ditë

Përgatitje bimore për parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve të traktit tretës:

  • Lehtëson dhimbjen dhe inflamacionin
  • Përmirëson mikroflorau
  • Eliminon urthin, të përzierat dhe të vjellat

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.