Apolloss

Detajet e produktit

product
Apolloss
Përzierje çaji bimor
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Apolloss është një preparat i ri me bazë bimore për ata që luftojnë me marrjen e vazhdueshme të karbohidrateve. Përbërja natyrale dhe ekstraktet bimore synojnë të përshpejtojnë procesin e detoksifikimit të trupit. Përbërësit me bazë natyrale të çajit Apolloss janë të përshtatshëm për njerëzit që janë aktivë në baza ditore dhe nuk kanë frymëzim për një dietë të reduktuar.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për Apolloss

Apolloss vjen në formë çaji, duke e bërë të përshtatshëm për t'u përdorur kudo.
info
Produkti është me bazë bimore dhe nuk përdoret si zëvendësues i ushqimit të përditshëm.
info
product
info
Nuk është i destinuar për kategoritë potencialisht të rrezikshme: fëmijët, gratë shtatzëna, nënat në gji, personat që vuajnë nga sëmundje kronike, etj.
info
Përbërësit e përzgjedhur me kujdes nga natyra janë shumë të përshtatshëm për të rikthyer vetëbesimin tuaj.

Përgatitja e çajit Apolloss është shumë e thjeshtë:

  • Hidhni një lugë çaji me 2 dl ujë të nxehtë;
  • Lëreni të qëndrojë për shtatë minuta në një enë të mbuluar;
  • Përziejini herë pas here dhe kullojini para konsumimi;t
  • Pini deri në pesë filxhanë pije çdo ditë - një filxhan çaj para çdo vakti dhe para çdo stërvitje.

Përbërësit me bazë natyrale të çajit Apolloss:

  • Çaji jeshil: i përshtatshëm për detoksifikimin e trupit.
  • Hithra: njihet si një përbërës për krijimin e ndjenjës së ngopjes.
  • Mente: prej kohësh është konsideruar si një përbërës për uljen e glukozës.
  • Ulliri: i përshtatshëm për përshpejtimin e metabolizmit.
  • Lemongrass: i njohur si një aleat i mirë për tretje më të mirë

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.