ZF Imuno32

Detajet e produktit

product
ZF Imuno32
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Suplement ushqimor i destinuar për njerëzit që duan të mbrojnë sistemin e tyre imunitar. Këto kapsula përmbajnë vitaminat dhe mineralet e nevojshme që janë të përshtatshme për një mënyrë jetese të ngarkuar dhe stres të përditshëm. Ato nuk mund të përdoren si zëvendësim për ushqimin e përditshëm.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Përgatitja bimore që po kërkoni

Gjithçka që duhet të dini për ZF Imuno32

Përbërësit e këtij produkti synojnë të përmirësojnë funksionimin e trupit dhe të ruajnë funksionin imunitar
info
Përbërja natyrale e kapsulave ZF Imuno32 nuk ka shkaktuar asnjë reagim të padëshiruar deri më tani.
info
product
info
Në situatat kur imuniteti juaj është i dobësuar dhe jeni të infektuar me viruse, është shumë e rëndësishme t'i jepni trupit tuaj përbërësit e nevojshëm që do ta ndihmojnë atë.
info
Nuk rekomandohet për përdorim nga gratë shtatzëna, fëmijët dhe personat me ndonjë sëmundje kronike.

Mënyra e përdorimit:

  • Doza e rekomanduar ditore është një kapsulë në ditë.
  • Produkti nuk është i përshtatshëm si burimi i vetëm i ushqimit dhe nuk është zëvendësues i një diete të ekuilibruar dhe ditore.
  • Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna, nënat me gji dhe personat të cilët janë të mbindjeshëm ndaj ndonjë prej përbërësve të produktit.

Përbërja bimore e këtij preparati

  • Zinku – i nevojshëm për rritjen dhe zhvillimin e qelizave të reja në trup.
  • Vitamina D3 - ndihmon në aktivizimin e faktorëve mbrojtës në trup.
  • Vitamina C - shumë e përqendruar në leukocite dhe konsumohet shpejt kur ndodh një infeksion.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.