Miko Tea

Detajet e produktit

product
Miko Tea
Banja bimore e këmbëve
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Shqipëria) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
9600 ALL   4800 ALL

Banjë bimore për njomjen e këmbëve të prekura nga infeksionet mykotike. Përbërja natyrale funksionon kur aplikohet në mënyrë topike për të reduktuar shenjat e dukshme të infeksionit, të tilla si parandalimi i kruajtjes ose përhapja e mëtejshme e kërpudhave. I destinuar për riparimin dhe hidratimin e lëkurës së dëmtuar.

1 Paketim
9600 ALL 4800 ALL
2 Paketim
15900 ALL 7950 ALL
3 Paketim
18400 ALL 9200 ALL
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Miko Tea

Livando: Shtyp zhvillimin e kërpudhave dhe lehtëson kruajtjen
info
Rrënja e jamballit: Shëron qelizat nga infeksioni mykotik, parandalon zhvillimin e kolonive të reja mykotike
info
product
info
Gjethja e arrës: Shëron lëkurën e dëmtuar, zbut dhe rigjeneron lëkurën
info
Ekstrakti i bimës së qumështit të gjarprit: Antiseptik natyral. Ka veprim antimikrobik

Ka një shans 99.9% që trupi juaj të infektohet me kërpudhat

  • keni pllakë të bardhë në mukozë
  • ju shqetëson të kruheni midis gishtërinjve dhe këmbëve
  • thonjtë kanë ndryshuar ngjyrë dhe janë deformuar, bien
  • keni kruajtje në zonën gjenitale

Vetëm 3 ditë për të hequr qafe simptomat

  • Vret sporet e mykut, parandalon shumimin e tyre
  • Redukton ndjeshmërinë ndaj kërpudhave
  • Ai vret rreth 32,000 lloje të agjentëve infektivë fungale
  • Parandalon infektimin e njerëzve të tjerë
  • Përshpejton rigjenerimin e lëkurës dhe përmirëson florën bakteriale

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.