U Caps

Детални врска производот

product
U Caps
Билни капсули
star star star star star
*Наведената цена важи само за избраниот маркет (Македонија) и нарачка од друга локација, под овие услови, не е можна
4800 MKD   2400 MKD

Капсули на природна база формулирани со цел позитивно да делуваат на аудитивниот систем. Содржат комбинација од хранливи материи, витамини и антиоксиданси кои се познати по нивните благотворни ефекти.

1 пакување
4800 MKD 2400 MKD
2 пакување
7200 MKD 3600 MKD
3 пакување
8520 MKD 4260 MKD
Други производи

Хербалниот лек што го баравте

Сè што треба да знаете за U Caps

Производот е создаден со посебна грижа, имајќи предвид дека слухот е неопходен за секојдневно функционирање.
info
U Caps е производ кој поради својот состав е напреден избор во заштитата на слушниот систем.
info
product
info
Подготовката е лесна за употреба и лесно може да се вклучи во вашата дневна рутина.
info
Секоја капсула е полна со природни состојки кои можат да ги заштитат и негуваат аудитивните патишта.

Како да користите U Caps?

  • За да постигнете најдобри резултати, користете по една капсула U Caps дневно.

Состојки:

  • Цинк;
  • Селен;
  • Биотин;
  • Витамин Ц;
  • Витамин Е;
  • Витамин Д3;
  • Гинко билоба;
  • Фолна киселина;
  • Витамини Б1, Б2, Б3, Б5, Б6, Б12.

Предности на купување кај нас

product-benefit-icon

Брза и бесплатна достава

Доколку го имаме посакуваниот производ на залиха, доставата се врши во рок од 1 до 2 работни дена.

product-benefit-icon

100% безбедно купување

Во случај на незадоволство го заменуваме и враќаме целиот купен износ.

product-benefit-icon

Плаќање при испорака

Нудиме можност за плаќање во готово при испорака на пакети.