Wrinkless

Detajet e produktit

product
Wrinkless
Serum me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Kjo përbërje e pasur e serumit të fytyrës siguron hidratim për një lloj lëkure më të pjekur, e cila përballet me shfaqjen e rrudhave. Është i përshtatshëm për forcimin e elasticitetit të lëkurës sepse depërton në shtresat e thella dhe largon lagështinë. Aplikohet në fytyrë dhe qafë të pastër, para kremit hidratues. Tekstura shumë e lehtë ngjitet në lëkurë dhe e bën atë më të freskët.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për Wrinkless

Wrinkless është vetëm një hap në një rutinë që përdoret për të reduktuar shfaqjen e rrudhave.
info
Përbërja natyrale është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, e cila për shkak të mungesës së hidratimit është më e prirur për shfaqjen e rrudhave.
info
product
info
Vetëm për përdorim të jashtëm.
info
Përdoret vazhdimisht dhe ka efekte afatgjata.

Mënyra e aplikimit:

  • Aplikojeni serumin çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje në një fytyrë dhe qafë të pastruar mirë.

Përbërja:

  • Vaji i farës së rrushit;
  • Vaji i farës së lajthisë;
  • Vaji i farës së kumbullës;
  • Vaji i farës së kajsisë;
  • Vaji i farës së mjedrës;
  • Vaji i farës së manaferrës;
  • Vaji i trëndafilit të egër;
  • Tokoferoli (vitamina E).

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.