U Caps

Detajet e produktit

product
U Caps
Kapsula bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Kapsula në bazë natyrale të formuluara me qëllim veprimin mbi sistemin auditues. Ato përmbajnë një kombinim të lëndëve ushqyese, vitaminave dhe antioksidantëve që njihen për efektet e tyre të dobishme.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për U Caps

Produkti krijohet me kujdes të veçantë, pasi dëgjimi është i nevojshëm për funksionimin e përditshëm.
info
U Caps është një produkt që nga përbërja e tij është i zgjuar dhe një zgjedhje e mirë për kujdesin e veshit dhe dëgjimit.
info
product
info
Përgatitja është e lehtë për t'u përdorur dhe mund të përfshihet lehtësisht në rutinën e përditshme.
info
Çdo kapsulë është plot me përbërës natyralë që mund të mbrojnë dhe ushqejnë veshët dhe kanalet audituese.

Si të përdorni U Caps?

  • Për të arritur rezultatet më të mira, përdorni një kapsulë U Caps në ditë.

Përbërësit:

  • Zink;
  • Selenium;
  • Biotin;
  • Vitamina C;
  • Vitamina E;
  • Vitamina D3;
  • Ginkgo biloba;
  • Acid folik;
  • Vitaminat B1, B2, B3, B5, B6, B12.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.