TestoY Gel

Detajet e produktit

product
TestoY Gel
Xhel me bazë bimore
star star star star star
*A megadott ár csak a kiválasztott piacra (Kosovo) érvényes, más helyről történő Rendelje meg ezen feltételek mellett nem lehetséges.
78 EUR   39 EUR

Përbërja bimore e bazuar në L-carnitine, në një paketë të re! Formulimi i xhelit është një lehtësim vetëm për përdorim të jashtëm. Përbërësit me bazë natyrale synojnë të forcojnë vetëbesimin dhe energjinë tek meshkujt e moshës së pjekur. Nuk shkakton irritim të lëkurës dhe nuk përdoret si zëvendësues i lubrifikantit.

1 Paketim
78 EUR 39 EUR
2 Paketim
128 EUR 64 EUR
3 Paketim
148 EUR 74 EUR
Produkte të tjera

Ilaçi bimor që keni kërkuar

Gjithçka që duhet të dini për TestoY Gel

Gjithçka që duhet të dini për TestoY: Disa nga përdoruesit tanë kanë vënë re një përmirësim në qëndrueshmëri pas përdorimit të rregullt të xhelit.
info
Aplikohet para marrëdhënieve seksuale, të paktën gjysmë ore para.
info
product
info
TestoY nuk është një kurë për mosfunksionimin erektil dhe ka efekte individuale.
info
Përbërja natyrale ka një efekt të dobishëm në zonën e ndjeshme të pjesës intime mashkullore.

Mënyra e aplikimit:

  • Merrni një sasi të vogël të produktit nga tubi dhe sigurohuni që ta mbyllni kapakun për të ruajtur përbërësit aktivë;
  • Aplikoni kremin butësisht në zonën intime. Kremi do të marrë disa minuta për t'u përthithur dhe për të filluar punën.
  • Kremi duhet të aplikohet menjëherë para marrëdhënies seksuale, rreth gjysmë ore përpara, në mënyrë që të çlirohen vetitë e përbërësve.

Përbërja:

  • Elastin;
  • Guarana;
  • Magnez.

Avantazhet e blerjeve me ne

product-benefit-icon

Dërgesë e shpejtë dhe falas

Nëse produktin e dëshiruar e kemi në magazinë, dërgesa bëhet brenda 1 deri në 2 ditë pune.

product-benefit-icon

Blerje 100% e sigurt

Ne zëvendësojmë dhe rimbursojmë të gjithë shumën e blerjes në rast pakënaqësie.

product-benefit-icon

Pagesa me para në dorëzim

Ne ofrojmë mundësinë e pagesës me para në dorë gjatë dërgimit të paketave.